0

ABOUT YOU telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-02-23 23:37:45
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 10:08:14
ABOUT YOU telefon

Kontakt telefoniczny do ABOUT YOU jest najszybszą metodą na uzyskanie odpowiednich informacji. Konsultanci ABOUT YOU chętnie odpowiedzą na pytania klientów.

Kontakt telefoniczny ABOUT YOU

Najszybszym sposobem na uzyskanie interesujących informacji dotyczących aktualnej oferty i promocji w sklepie ABOUT YOU jest wykonanie połączenia na numer telefonu podany na stronie. Wykwalifikowani pracownicy pomogą zarówno rozwiązać problemy dotyczące zamówienia jak i pomogą dobrać odpowiednie ubrania. Aby skontaktować się z pracownikami ABOUT YOU, należy skorzystać z numerów podanych poniżej.

ABOUT YOU telefon

Telefon: 00800 491 1799
Bezpłatny kontakt telefoniczny jest realizowany w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
Innym równie dobrym kanałem komunikacji pomiędzy klientem a sklepem ABOUT YOU jest kontakt drogą elektroniczną. Nurtujące pytania dotyczące oferty ABOUT YOU lub problemy należy przesłać wiadomością na adres podany niżej.
E-mail: [email protected]

Call Center ABOUT YOU

Wykwalifikowana kadra pracownicza ABOUT YOU stanowi o profesjonalizmie Call Center ABOUT YOU. Pracujące tam osoby z chęcią rozwiążą problemy nurtujące klientów sklepu, przedstawią aktualną ofertę sklepu oraz pomogą w doborze produktów z szerokiej oferty sklepu. Kontakt telefoniczny z klientami jest realizowany pod ABOUT YOU telefon nr zamieszczonymi na stronie w godzinach pracy pracowników sklepu. Dobrym sposobem na znalezienie odpowiedniego numeru jest skorzystanie z zawsze dostępnej online wyszukiwarki numerów telefonu online. Jest ona doskonałym narzędziem skupiającym w jednym miejscu wszystkie możliwe sposoby komunikacji ze sklepem ABOUT YOU jak i wieloma innymi firmami z różnych branż.