Douglas Telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2018-11-01 03:27:25
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 16:40:52
Douglas Telefon

Pomoc telefoniczna Douglas to zespół fachowców, którzy chętnie służą pomocą. Numer, pod którym można się z nimi skontaktować znajduje się na stronie. Jest on zawsze dostępny online.

Porady telefoniczne Douglas

Kanał komunikacji przez telefon stanowi efektywny i chętnie wybierany przez klientów sieci Douglas sposób komunikacji z wykwalifikowanym sztabem pracowników. Korzystając z niego, klienci są w stanie sprawnie i szybko rozwiązać napotkane problemy. Numer, pod którym można skontaktować się z pracownikami Douglas, występuje w wielu wersjach. Numery te oraz godziny, w których można się kontaktować, znajdują się na stronie.

Douglas telefon:

Centrum Obsługi Klienta Douglas jest dostępne pod numerem telefonu 801 101 700 lub 22 330 98 98. Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora.

Godziny pracy konsultantów:

Od poniedziałku do piątku 9:00 – 18:00.

W sobotę 10:00 – 18:00

Kontakt mailowy: [email protected]

Kontakt dotyczący zamówień online Douglas

Gdy zamówiony produkt nie spełnia oczekiwań, należy skontaktować się telefonicznie z konsultantami Douglas. Jeśli odebrany towar jest niekompletny lub uszkodzony warto skontaktować się telefonicznie z pracownikiem Douglas. Konsultanci zawsze są chętni, aby pomóc klientom oraz udzielić im informacji na temat rabatów lub promocji. Konsultant Douglas z przyjemnością przedstawi aktualną ofertę dostosowaną indywidualnie do klienta. Można również dowiedzieć się rzeczy na temat kart podarunkowych

Najlepszy kontakt telefoniczny Douglas

Firma Douglas jest gotowa, aby udzielać pomocy pod kilkoma numerami telefonów. Jest ona zapewniana przez wyszkolonych pracowników zawsze chętnych do pomocy. Call Center Douglas służy pomocą przy rozwiązywaniu problemów. Umożliwia sprawdzenie aktualnie obowiązującej oferty i promocji. Umożliwia wybór najlepszej metody dostawy. Odpowiedzą na pytania dotyczące dostawy, płatności czy stanu zamówienia.