Bank Millenium telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-05-19 16:33:04
  • Data modyfikacji: 2022-09-07 13:20:26
Bank Millenium telefon

Bank Millenium telefon - kontakt telefoniczny z Bankiem Millenium w przypadku pomocy technicznej, uzyskania indywidualnej oferty. Telefon dostępny na stronie.

Bank Millennium Kontakt

Bank Millennium SA jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych. Millennium ogłasza, że posiada najlepszą ofertę dla klientów indywidualnych, firm czy przedsiębiorstw. Bank Millenium posiada bankowość elektroniczną oraz aplikację mobilną dla swoich klientów.

Kontakt z Bankiem Millennium jest bardzo prosty oraz wyjątkowo szybki. Millennium zapewnia odpowiedz w ciągu 3 godzin, jednak w wyjątkowych sytuacjach odpowiedź przychodzi w przeciągu 18 godzin. Kontakt z bankiem jest możliwy za pośrednictwem biura obsługi klienta obsługującego telefon Bank Millennium. Rozmowa możliwa jest w języku polskim, ukraińskim oraz rosyjskim. Millennium daje możliwość skorzystania z formularza kontaktu dostępnego na stronie. Najszybszą formą kontaktu z bankiem jest czat z konsultantem Banku Millennium, który uzyskujemy w ciągu kilku minut.

Bank Millennium telefon

W celu dostosowania osobistej oferty w Banku Millenium, możliwy jest kontakt z konsultantem za pomocą numerów udostępnionych przez Bank. Bank Millennium telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta.

W przypadku klientów osobistych:

+48 22 598 40 40
+48 519 284 040
801 331 331

Kontakt dla osób z Ukrainy i Rosji:

+48 22 598 40 45
poniedziałek - piątek 8:00-20:00

Bank Millennium kontakt online

Najszybszym sposobem uzyskania pomocy online jest skorzystanie z czatu dostępnego na stronie banku. Millennium udostępnia również adres e-mail w celu uzyskania informacji o produktach. Na stronie dostępny jest także formularz kontaktowy, który wystarczy wypełnić, a odpowiedź przychodzi na adres e-mail.

Bank Millennium adres e-mail

[email protected]

Warto spojrzeć na media społecznościowe banku, a w szczególności na LinkedIn Bank Millennium, który może posłużyć jako kontakt biznesowy oraz portal z ofertami pracy.

Adres Bank Millennium

W placówkach Banku Millennium jest możliwość osobistej rozmowy z konsultantem i wybranie odpowiedniej oferty. W celu odwiedzenia wybranej placówki, dane szczegółowe, adres dostępne są na stronie banku Millennium.

Bank Millennium adres:

Bank Millennium Spółka Akcyjna
ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa