0

HalfPrice telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-07-15 05:18:34
  • Data modyfikacji: 2022-09-01 10:11:42
HalfPrice telefon

Aktualny telefon HalfPrice dla klientów. HalfPrice kontakt w sprawie zamówionych towarów pod numerem telefonu HalfPrice +48 22 123 73 13.

HalfPrice kontakt

HalfPrice to europejski sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży szerokiej gamy produktów wszelkiego rodzaju. W ofercie sklepu można znaleźć zarówno odzież damską jak i męską, buty i akcesoria, dekoracje do domu, meble, walizki, torby, a nawet żywność.  Aby uzyskać pomoc telefoniczną oraz jak najszybszą odpowiedź na swoje pytania, można skontaktować się z firmą, dzwoniąc lub wysyłając e-mail do jej przedstawicieli. Aby skontaktować się z firmą HalfPrice, można również skorzystać z formularza kontaktowego. Dostępny na stronie arkusz wymaga od użytkownika wpisania jedynie imienia, nazwiska oraz adresu e-mail. Konieczne jest również wybranie tematu zapytania z dostępnej listy rozwijanej oraz treści wiadomości. HalfPrice umożliwia również kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Opcja ta przeznaczona jest dla osób, które wolą nie wysyłać wiadomości bezpośrednio na wybrany adres. Aby uzyskać kontakt z Inspektorem Danych Osobowych należy wejść na adres [email protected]

HalfPrice telefon: +48 22 123 73 13

Klienci HalfPrice, którzy chcą złożyć reklamację dotyczącą sklepu, mogą zadzwonić pod numer infolinii +48 22 123 73 13. Infolinia HalfPrice obsługiwana jest przez konsultantów telefonicznych BOK, którzy służą pomocą i zapewniają, że Państwa zastrzeżenia zostaną niezwłocznie rozpatrzone.

Half Price zwroty

W HalfPrice wiemy, jak frustrujące może być otrzymanie uszkodzonej przesyłki. Dlatego oferujemy bezpłatne zwroty wadliwych przedmiotów do 30 dni od złożenia zamówienia. W HalfPrice zwroty są możliwe osobiście w najbliższym sklepie, a także za pośrednictwem firm kurierskich DPD lub InPost. Klient ma możliwość zwrotu towarów z HalfPrice do 30 dni od daty zakupu. Zwroty w przypadku zwrotów z HalfPrice są wysyłane w ciągu 14 dni.