0

Elektrolux telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-12-31 00:52:34
  • Data modyfikacji: 2022-08-11 15:20:51
Elektrolux telefon

Aktualne dane kontaktowe do Electrolux. Telefon Electrolux do Biura Obsługi Klienta znajduje się na stronie internetowej. Skontaktuj się z producentem sprzętu AGD Electrolux.

Co to Electrolux

Electrolux to szwedzka firma będąca jednym z głównych producentów sprzętu AGD na świecie. W swoim asortymencie posiada takie urządzenia jak lodówki, pralki, zmywarki, okapy, płyty indukcyjne, piekarniki i wiele więcej. Przy zakupie sprzętu Electrolux firma zapewnia bezpłatny demontaż i wyniesienie starego sprzętu AGD. Na stronie internetowej możliwe jest również zamówienie montażu przez specjalistów zakupionego sprzętu. Osoby chętne zakupem mogą sprawdzić na stronie najbliższą placówkę posiadającą produkty Electrolux na sprzedaż. Do Electrolux istnieje wiele form kontaktu.

Kontakt Electrolux

Dla zainteresowanych kontaktem z Biurem Obsługi Klienta został udostępniony czat online z konsultantem. Na stronie internetowej w prawym dolnym rogu należy nacisnąć przycisk do rozpoczęcia rozmowy. Inną opcją jest skorzystanie z udostępnionego formularza kontaktowego. W nim należy zawrzeć takie informacje jak:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • adres zamieszkania
  • treść wiadomości

Niestety nie został udostępniony adres poczty elektronicznej dla osób preferujących ten sposób kontaktu. Na stronie internetowej nie znajduje się adres e-mail. Pozostaje jedynie forma czatu online lub wysłania formularza kontaktowego. Do dyspozycji klientów jest również telefon Electrolux.

Telefon Electrolux

Do kontaktu telefonicznego z konsultantami Biura Obsługi Klienta Electrolux zostały udostępnione dwa numery telefonów. Electrolux telefon podało na swojej stronie internetowej w zakładce Kontakt. Telefon Electrolux do kontaktu dla klientów to: 801 444 800, w przypadku kiedy połączenia nie są odbierane, można skorzystać z drugiego telefonu Electrolux: 22 749 61 00. Telefon Electrolux działa jak infolinia i jest odbierany przez upoważnione do tego osoby w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Należy pamiętać o opłacie za połączenie na telefon Electrolux, które wynosi tyle, ile podaje taryfa operatora dzwoniącego.

Gdzie kupić produkty Electrolux

Na stronie firmy Electrolux istnieje możliwość sprawdzenia sklepów, które oferują w sprzedaży ich produkty. Po wybraniu przybliżonego adresu, na mapie oraz liście pojawia się szereg najbliższych sklepów posiadających w swoim asortymencie produkty Electrolux w sprzedaży dla klientów. Lista zawiera głównie dane adresowe do sklepów z urządzeniami AGD. Niestety nie zostały podane dane kontaktowe takie jak adres e-mail oraz numer telefonu do sklepów.