Telefon BP

  • Kategoria: stacje paliw

  • Data publikacji: 2019-06-28 12:36:34
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 20:47:10
Telefon BP

Telefon BP dostępny jest na poniższej stronie internetowej. Skorzystaj z telefonu BP i otrzymaj wszelkie potrzebne informacje. Kontakt z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy dostępny jest dzięki poniższemu telefonowi BP. Skorzystaj już dziś z podanego telefonu BP.

Czym jest BP?

BP jest brytyjskim przedsiębiorstwem naftowym, które założone zostało w początkach XX wieku. W chwili obecnej BP jest trzecim co do wielkości przedsiębiorstwem petrochemicznym na świecie. Spółka BP notowana jest między innymi na giełdach londyńskiej oraz nowojorskiej. Do dziś dnia firma jest znana i rozpoznawalna na całym świecie wśród klientów.

Sposoby kontaktu z BP

Firma BP daje swoim klientom możliwość skontaktowaniu się z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy na kilka możliwych sposobów. Między innymi skontaktować się można dzięki skorzystaniu z telefonu BP, adresu poczty elektronicznej czy też adresu korespondencyjnego. Warto więc skorzystać z dostępnych opcji na kontakt z firmą BP.

Telefon BP

Jedną z opcji na kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu BP. Jest to na pewno najszybszy sposób na kontakt z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy. Obsługa podanego poniżej numeru z pewnością odpowie na wszelkie pytania czy wątpliwości. Dodatkowo warto dodać, że istnieje więcej niż jeden aktywny telefon BP. Każdy z dostępnych numerów został jednak odpowiednio opisany, dzięki czemu bez problemu klienci znajdą interesujący ich telefon BP. Warto także dodać, że podany numer dostępny jest dla wszystkich klientów tylko i wyłącznie w określonych dniach i godzinach.

Kontakt BP

Kolejnym ze sposobów na kontakt z firmą jest skorzystanie z podanych poniżej adresów poczty elektronicznej. W treści wiadomości należy opisać problem czy też pytanie, z jakim klient zwraca się do firmy. Z pewnością konsultanci Biura Obsługi Klienta odpowiedzą na przesłane maile i wyślą wiadomość zwrotną w przeciągu kilku następnych dni roboczych. Dla osób preferujących bardziej tradycyjne opcje na kontakt z BP firma udostępnia także adres korespondencyjny. Warto jednak dodać, że na odpowiedź w przypadku tej formy kontaktu z BP klienci na odpowiedź będą musieli czekać znacznie dłużej na odpowiedź zwrotną. W celu chęci uzyskania odpowiedzi szybciej warto skorzystać z pozostałych opcji na kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta BP.

Telefon BP

Telefon: +48 721 02 03 04 
E-mail: [email protected]
*Telefon BP dostępny jest dla klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00.

Telefon BP do działu obsługi klienta

Telefon: +48 22 104 00 53
E-mail: [email protected]

Adres korespondencyjny BP

Ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków