0

Gino Rossi telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-13 22:04:43
  • Data modyfikacji: 2022-11-03 11:53:15
Gino Rossi telefon

Sprawdź aktualne sposoby kontaktu z Gino Rossi. Telefon Gino Rossi umożliwia klientom zdobycie istotnych informacji dotyczących aktualnej oferty Gino Rossi. Skorzystaj z telefonu Gino Rossi już dziś.

Telefon Gino Rossi

Jednym ze sposobów na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Gino Rossi. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Gino Rossi i dzięki temu otrzymanie aktualnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę telefonu Gino Rossi odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto zaznaczyć, że dostępny telefon Gino Rossi dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Telefon Gino Rossi: +48 22 123 01 25

Kontakt Gino Rossi

Klienci poza telefonem Gino Rossi skorzystać mogą także z innych form na kontakt z firmą. Jedną z nich jest skorzystanie z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany adres mailowy klienci poprzez Internet porozmawiać mogą z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy Gino Rossi. Przed wysłaniem maila należy jednak odpowiednio go przygotować. Wymagane jest, aby klient podał powód, z jakim zwraca się do pracowników firmy, a także dokładnie opisać całą sytuację. Odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Gino Rossi powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Klienci za pomocą tradycyjnych listów mogą porozmawiać z konsultantami Gino Rossi. Należy jednak wspomnieć, że w przypadku tej opcji na wiadomość zwrotna zostanie klientowi, wysłana znacznie później niż przy wyborze pozostałych opcji na kontakt z firmą Gino Rossi.

Adres korespondencyjny

Gino Rossi S.A.
ul. Owocowa 24, 76-200 Słupsk