0

BGŻ Optima telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-10-03 20:53:47
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 12:32:33
BGŻ Optima telefon

Bank BGŻ Optima telefon. Aktualne dane kontaktowe do BGŻ Optima dla klientów banku. Skorzystaj z numeru telefonu do Biura Obsługi Klienta BGŻ Optima.

Kontakt BGŻ Optima

BGŻ Optima jest marką należącą do Banku BNP Paribas Polska. Z tego powodu BGŻ Optima nie posiada ani żadnych własnych placówek, ani bankomatów na terenie Polski. W przypadku chęci kontaktu z BGŻ Optima należy skorzystać z danych kontaktowych do Biura Obsługi Klienta Banku BNP Paribas. Jako adres do wysyłania korespondencji tradycyjnej wykorzystywany jest adres BGŻ BNP Paribas. Jedną z możliwości kontaktu z BGŻ Optima jest skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej. W formularzu należy podać takie dane jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Temat i treść wiadomości

Wiadomości trafiają do konsultantów banku. Dane kontaktowe wykorzystywane są do kontaktu zwrotnego. Odpowiedzi wysyłane są najszybciej jak to tylko możliwe i można się ich spodziewać na podanym adresie e-mail w formularzu. W formularzu można zadawać wszelkie pytania odnośnie banku, konta, przelewów.

Adres Bank BGŻ BNP Paribas
ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa

Telefon BGŻ Optima

Bank BGŻ Optima prowadzi infolinię telefoniczną pod odpowiednim numerem telefonu. Telefon BGŻ Optima udostępniony jest dla klientów banku. Można uzyskać pomoc od konsultantów, dzwoniąc na jeden z dwóch numerów telefonów. Telefon BGŻ Optima do dyspozycji klientów to: 801 280 280 lub +48 22 574 37 00. Na podanych numerach telefonów można uzyskać wsparcie telefoniczne pracowników. Biuro Obsługi Klienta działa w dni robocze w godzinach od 8:00 do 20:00. W innych godzinach zalecane jest użycie innych form kontaktu.