Epson telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-05-11 03:01:46
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 14:43:38
Epson telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Epson. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Epson. Dane kontaktowe do Epson podane na stronie infolinii.

Epson kontakt

Epson – japoński producent drukarek, skanerów, projektorów i innych urządzeń oraz akcesoriów związanych głównie z drukowaniem i wyświetlaniem obrazów z siedzibą w Suwie założony 18 maja 1942 roku. Siedziba firmy Epson w Polsce zlokalizowana jest pod adresem ul. Krakowiaków 48, 02-255 Warszawa dostępne tylko w wyznaczonych godzinach pracy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 – 16:30. Metody kontaktu z Epson jest wiele, jedną z form kontaktu jest wypełnienie prostego w obsłudze oraz intuicyjnego formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu. Formularze różnią się w zależności od zapytania. Dostępne są trzy rodzaje arkuszy.

  • Arkusz służący do przesłania zapytania w celu uzyskania informacji lub rozwiązania problemu skierowany do Biura Obsługi Klienta
  • Arkusz służący do skontaktowania się z pomocą techniczną w przypadku jakichkolwiek awarii, nieprawidłowego działania sprzętu
  • Arkusz służący do kontaktu z profesjonalną jednostką ekspertów, aby zamówić profesjonalną ofertę

Dodatkowo Epson posiada wiele placówek stacjonarnych. Wybierając lokalizacje jednej z nich, klient może uzyskać odpowiednią pomoc techniczną lub pozyskać informację dotyczące Epson.

Epson telefon +48222953725

Dostępna jest również linia telefoniczna. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu +48222953725. Konsultanci odbierają połączenia tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 – 18:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają telefonów. Warto przygotować podstawowe dane sprzętu przed próbą kontaktu między innymi numer seryjny.