0

Subiekt telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-10-07 03:39:49
  • Data modyfikacji: 2022-08-01 16:04:08
Subiekt telefon

Skontaktuj się z firmą w sprawach zainteresowania programem Subiekt GT. Program Subiekt GT stworzony przez InsERT możliwy do zakupienia na stronie internetowej. Telefon do działu sprzedaży Subiekt GT.

Program Subiekt GT

Subiekt GT to program komputerowy stworzony przez firmę InsERT. Przeznaczony on jest dla firm chcących wspomóc obsługę sklepu internetowego, punktu usługowego lub działu handlowego. Program posiada bardzo intuicyjny interfejs i bogatą funkcjonalność.

Kontakt Subiekt GT

Możliwy jest kontakt w sprawie chęci zakupu programu oraz w przypadku problemów i błędów w obecnie posiadanym programie. Istnieje kilka możliwości skontaktowania się z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Jedną z nich jest formularz kontaktowy. Istnieje uproszczony formularz do zadawania prostych pytań, w tym pytań odnośnie programów i chęci zakupu oraz bardziej rozbudowany, przeznaczony do zgłaszania błędów w oprogramowaniu. Trzeba posiadać licencję do programu, gdyż w formularzu znajduje się miejsce na wpisanie owego numeru. Oprócz formularza kontaktowego do firmy, która stworzyła program Subiekt GT, jest telefon Subiekt GT oraz adres e-mail Subiekt GT. W tym przypadku również są dwa telefony oraz dwa adresy e-mail w zależności od tego czy pytanie dotyczy chęci zakupu, czy dotyczy już posiadanego przez klienta programu.

Telefon Subiekt GT

W przypadku zainteresowania programem firmy InsERT istnieje możliwość skontaktowania się za pomocą numeru telefonu. InsERT posiada dwa numery telefonów. Jeden z nich to Subiekt GT telefon do sekretariatu: 71 78 76 100. Na niego należy dzwonić w przypadku problemów i błędów w oprogramowaniu. Natomiast drugi używany w przypadku zainteresowania ofertą i chęcią zakupu jest telefon InsERT do działu sprzedaży. W przypadku pytań odnośnie programów komputerowych należy dzwonić na numer telefonu: 71 78 76 110. Pamiętać należy o godzinach pracy konsultantów, gdyż tylko w tych godzinach odbierane są połączenia od zainteresowanych. Telefony wykonywać należy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. W przypadku chęci kontaktu w innych godzinach pozostaje tylko opcja formularza kontaktowego lub adresu poczty elektronicznej: [email protected] lub drugim adresem poczty elektronicznej: [email protected].