0

Play telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-04-17 00:25:23
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 13:56:11
Play telefon

Play Play24 telefon - uzyskaj wsparcie w przypadku oferty sieci Play lub aplikacji mobilnej Play24. Kontakt telefoniczny Play oraz wsparcie dostępne na stronie.

Play kontakt

Sieć telefonii komórkowej Play w Polsce od 2007 roku. W 2019 roku sieć posiadała ponad 15 milionów aktywnych kart SIM, co w tamtym momencie czyniło ją największym operatorem w Polsce. Promocje Play, telefony, laptopy oraz oferta Play dostępne na oficjalnej stronie.

Aby uzyskać pomoc techniczna Play lub kontakt z konsultantem jest możliwość skorzystać z jednej udostępnionej przez operatora formy kontaktu. Pomoc dostępna jest w języku polskim jak i ukraińskim. Warto dodać, że Play wspiera również klientów z Azji. Kontakt możliwy jest poprzez udostępniony na stronie numer telefonu Play, czat online, aplikację Play24 oraz adres korespondencyjny. Można również odwiedzić jeden z salonów stacjonarnych. W tym celu dostępna jest wyszukiwarka najbliżej położonego salonu w okolicy na stronie operatora.

Play telefon kontaktowy

Telefon kontaktowy Play dostępny jest jedynie jako infolinia sprzedażowa. Można również zamówić rozmowę wypełniając prosty formularz na stronie internetowej.

Telefon Play:

790 500 500

Play Play24 kontakt online

Play w przypadku chęci wypowiedzenia umowy udostępnia adres e-mail, na który możemy wysłać wypowiedzenie. W przypadku innych zapytań jest możliwość skorzystania z czatu online dostępnego na stronie operatora lub wykorzystanie platformy Facebook, do czego zachęca operator. Informacje branżowe oraz kontakt w tego typu sprawach dostępny jest za pośrednictwem Twitter i LinkedIn Play.

Play dane adresowe

W celu uzyskania informacji osobiście jest możliwość odwiedzenia jednej z placówek. Do tego celu służy wyszukiwarka na stronie Play, wskazująca na najbliższy dostępny adres salonu Play.

Adres korespondencyjny Play:

P4 Sp. z o.o.
Skrytka pocztowa 43, 02-671 Warszawa

Adres Play dla organów procesowych:

P4 Sp. z o.o.
ul. Wynalazek 1, 02-677 Warszawa