0

Telefon Jakdojade

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-07-11 12:18:48
  • Data modyfikacji: 2022-08-25 14:47:38
Telefon Jakdojade

Zadzwoń na telefon Jakdojade w celu uzyskania informacji lub pomocy w sprawie aplikacji. Jakdojade telefon udostępnia na stronie internetowej dla zainteresowanych osób. Aktualne dane do Jakdojade.

Co to jest Jakdojade?

Jakdojade jest to polska strona internetowa, która posiada również aplikację mobilną. Służy on do wyszukiwania połączeń komunikacyjnych w wielu większych miastach. Serwis rozpoczął swoją działalność w roku 2008 i początkowo działał jedynie w Poznaniu. Oprócz komunikacji miejskiej możliwe jest również wyszukanie wybranych przewozów pociągami Przewozów Regionalnych. W aplikacji użytkownik ma możliwość sprawdzenia pełnych rozkładów jazdy interesujących go autobusów lub tramwajów. Dzięki aplikacji użytkownicy mają możliwość planowania swoich podróży w miastach Polski za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji Jakdojade.

Kontakt Jakdojade

Do Jakdojade istnieje kilka możliwości kontaktu. Głównie firma udostępnia możliwość wysyłania wiadomości elektronicznie. Na stronie internetowej dostępny jest formularz kontaktowy pod odpowiednią zakładką. Jest on bardzo prosty i intuicyjny a informacje, jakie należy podać to temat i treść wiadomości oraz adres e-mail. Pytania, jakie można zadawać dotyczą Konsultanci wysyłają odpowiedzi na podany w formularzu e-mail tak szybko jak to tylko możliwe.

Telefon Jakdojade

Portal Jak dojade nie podał dla klientów numeru telefonu. Telefon Jakdojade do kontaktu z konsultantami nie znajduje się na stronie internetowej. Niestety osoby preferujące ten sposób kontaktu muszą skorzystać z innej opcji. Jeśli telefon Jakdojade zostanie udostępniony dla klientów to zostanie on zaktualizowany tak szybko jak to możliwe. Na obecny moment telefon Jakdojade nie istnieje. Jedyną opcją jest skorzystanie z formularza kontaktowego lub adresu poczty elektronicznej.

E-mail Jakdojade

W przypadku kontaktu z Jakdojade telefon nie jest udostępniony. Jedyną możliwą opcją jest kontakt elektroniczny. Formularz kontaktowy to podstawowa forma, jednak Jakdojade podaje również adres e-mail Jakdojade. Wiadomości można przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]. Wiadomości trafiają bezpośrednio do konsultantów Jakdojade, którzy odpowiadają na pytania zainteresowanych.

Media Społecznościowe Jakdojade

Jakdojade posiada swój profil na Facebooku. Istnieje możliwość wysłania wiadomości prywatnej do Jakdojade za pośrednictwem portalu Facebook.