0

Telefon Filharmonia Podkarpacka

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-01-09 03:45:27
  • Data modyfikacji: 2022-09-23 11:51:52
Filharmonia Podkarpacka Telefon

Filharmonia Podkarpacka telefon - zapytaj o aktualny repertuar lub zamów bilety. Zorganizuj wycieczkę, uzyskaj wszystkie potrzebne informacje. Skontaktuj się w sprawie pytań

Filharmonia Podkarpacka kontakt

Filharmonia Podkarpacka Artur Malawski - Filharmonia Rzeszowska. Jej budynki znajdują się przy ulicy Szopena, jednej z głównych arterii miasta, obok Starego Miasta i Zamku Rzeszowskiego.

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malavskiego z Rzeszowa jest ośrodkiem kultury muzycznej Podkarpacia i jedną z głównych instytucji artystycznych w Polsce. Od 2008 roku profesorem jest Artur Malawski, dyrektor Filharmonii Rzeszowskiej Marta Wirzbenets.
Zgodnie z etymologią słowa "filharmonia" - z greckiego phileo - miłość i harmonia - współpraca, instytucja jest miejscem jednoczenia melomanów - sztuka niezwykła, o której Zygmunt Krasiński mówi, że jest "najwyższą mową ludzkości".

Filharmonia Podkarpacka kontakt umożliwia za pośrednictwem formularza kontaktowego na swojej stronie, jednak jest również możliwość wysłania wiadomości e-mail na podany adres. Na oficjalnej stronie można również znaleźć informację na temat numeru kontaktowego w celu rezerwacji biletów lub zadania pytania osobom odpowiadającym za placówkę.

Filharmonia Podkarpacka telefon

Filharmonia Podkarpacka telefon obsługuję przez sekretariat, kasę biletową oraz inne wyszczególnione na stronie oddziały placówki. Kontakt telefoniczny Filharmonia Podkarpacka umożliwia w sprawie zakupu biletów, jednak jest również możliwość uzyskania informacji na tematy związane z funkcjonowaniem samej placówki.

Filharmonia Podkarpacka telefon sekretariat
17 862 23 33

Filharmonia Podkarpacka telefon kasa biletowa
17 852 02 72

Filharmonia Podkarpacka e-mail

Aby zadać pytanie w formie elektronicznej, po odwiedzeniu strony ukazuję się formularz kontaktowy, jednak aby wysłać wiadomość bezpośrednio do danego działu, możliwe jest skorzystanie z odpowiedniego adresu e-mail Filharmonia Podkarpacka.

Filharmonia Podkarpacka e-mail sekretariat
[email protected]

Filharmonia Podkarpacka e-mail kasa biletowa
[email protected]

Filharmonia Podkarpacka dane kontaktowe

W celu uzyskania informacji osobiście możliwe jest umówienie się na spotkanie w siedzibie filharmonii. Możliwe jest uzyskanie informacji o nowych koncertach, podjęcie współpracy lub uzyskania informacji na temat organizacji wycieczek. Filharmonia Podkarpacka dane kontaktowe udostępnia na swojej oficjalnej stronie.

Filharmonia Podkarpacka adres
ul. Chopina 30, skr. poczt. 204, 35-959 Rzeszów