Irlandia telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2020-02-13 16:15:22
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 08:08:50
Irlandia telefon

Irlandia telefon dla osób planujących wyjazd do kraju. Polska Ambasada w Irlandii. Numer kierunkowy do Irlandii. Irlandia kontakt telefoniczny, adres.

Telefon Irlandia

Irlandia jest wyspą znajdującą się w północno-zachodniej Europie. Warto wiedzieć, że sąsiaduje ona z Wielką Brytanią. Wyspa podzielona jest na Irlandię oraz na Irlandię Północną, która należy do Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. 

Możliwy do uzyskania telefon Irlandia to idealna opcja dla osób, które chcą zdobyć jak najwięcej informacji na jej temat. Obecnie Irlandia jest krajem członkowskim Unii Europejskiej, ale nie należy do strefy Schengen. Należy wiedzieć, że Irlandia wynegocjowała klauzulę opt-out, przez którą do kraju można wjechać dopiero po okazaniu odpowiednich dokumentów.

Aktualnie działający numer telefonu do Irlandia to:

Irlandia kontakt telefoniczny

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z Irlandią kontakt telefoniczny, mogą skorzystać z dostępnej infolinii. Konsultanci udzielają osobom dzwoniącym wszystkich potrzebnych informacji również dotyczących atrakcji turystycznych oraz promów do Irlandii. Z telefonu Irlandia mogą skorzystać również turyści, którzy planują podróż do tego kraju i chcą uzyskać jak najwięcej informacji turystycznych. 

Osoby, które planują wycieczkę do Irlandii, powinny znać przynajmniej podstawowe informacje na temat kraju. W Irlandii dominujące języki to irlandzki oraz angielski. Warto też wiedzieć, że walutą obowiązującą w Irlandii jest Euro. 

Irlandia numer kierunkowy

Znajomość numeru kierunkowego do Irlandii to podstawa w przypadku potrzeby uzyskania kontaktu z mieszkającą tam osobą. Warto wiedzieć, że Irlandia numer kierunkowy zapisuje inaczej w zależności, z jakiego telefonu realizowane jest połączenie. W przypadku telefonów stacjonarnych kierunkowy numer brzmi 00353 + kod miasta. Jeśli chodzi o telefony komórkowe, to numerem kierunkowym jest +353 oraz kod miasta

Ambasada Irlandia

Wszystkie zainteresowane osoby, powinny wiedzieć, że Polska Ambasada w Irlandii mieści się w Dublinie. Pełna nazwa urzędu to Wydział Konsularny i Polonii Ambasady RP w Dublinie. Kontakt z Polską Ambasadą w Irlandii warto zrealizować w przypadku problemów na terenie tego kraju. 

Jeśli chodzi o sprawy, które związane są z wizami, telefon do Polskiej Ambasady w Irlandii można zrealizować, dzwoniąc pod numer 353 1 871 8020. Połączenia są odbierane we wtorki w godzinach 10:00-12:00, a także w pozostałe dni robocze od 14:30 do 16:30.

Ambasada Irlandia telefon: +353 1 871 8020

Interesanci mogą również uzyskać wszelkie informacje oraz odpowiedzi na pytania związane z potrzebnymi dokumentami, dzwoniąc na numer Centrum Informacji Konsularnej. Telefon może zostać zrealizowane w godzinach 9:00-17:00 według czasu obowiązującego w Polsce.

Centrum Informacji Konsularnej: +353 1 56 66 306