Nasz nowy dom telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2020-01-08 21:57:27
  • Data modyfikacji: 2023-01-23 12:15:30
Nasz nowy dom telefon

Nasz Nowy Dom kontakt telefoniczny, formularz zgłoszeniowy, telefon, adres. Możliwość przesłania wiadomości mailowej do programu Nasz Nowy Dom.

Telefon Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom to nazwa programu telewizyjnego. Jego celem jest pomoc biednym oraz potrzebującym rodzinom wyremontowanie mieszkania, aby choć trochę poprawić ich warunki życia. Dzięki temu programowi już wiele rodzin uzyskało pomoc. Do programu zgłoszenie może wysłać każda osoba. 

Niestety telefon do programu Nasz Nowy Dom nie jest dostępny dla interesantów. Każdy ma możliwość wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na głównej stronie internetowej. Na początku należy go pobrać, a następnie wpisać w odpowiednie pola wszystkie wymagane dane. Uzupełniony formularz należy przesłać listownie na niżej podany adres korespondencyjny z dopiskiem Nasz Nowy Dom

Adres korespondencyjny: 
Constantin Entertainment Polska
ul. Biedronki 55,
02-959 Warszawa

Nasz Nowy Dom kontakt telefoniczny

Osoby, które chcą uzyskać do programu Nasz Nowy Dom kontakt telefoniczny, niestety nie mogą tego zrealizować. Interesanci mają możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wszelkie wiadomości należy przesyłać na adres e-mail, jakim jest [email protected] lub [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. 

Aktualnie działający numer telefonu do programu Nasz Nowy Dom: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.
Nasz Nowy Dom adres e-mail: [email protected] lub [email protected]