0

Hoshi Sushi telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-07-11 08:50:53
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 10:51:18
Hoshi Sushi telefon

Skontaktuj się z Hoshi Sushi. Numer telefonu i dane kontaktowe do restauracji Hoshi Sushi w Rzeszowie. Telefon i mail do Hoshi Sushi.

Hoshi Sushi informacje

Hoshi Sushi Japanese Restaurant & Sushi Bar to restauracja mieszcząca się w Rzeszowie na Alei Kopisto 1/15. Restauracja mieści się w budynku o dwóch poziomach z cudownym klimatem Japonii. Dolne piętro to sushi bar, przy którym mamy możliwość poznać sekrety powstawania sushi, gdyż istnieje możliwość oglądania pracy najwybitniejszych sushimasterów. Drugi poziom to tatmi room, czyli tradycyjne japońskie pomieszczenie do spożywania posiłków wypełnione zwyczajowymi japońskimi matami japońskimi pokrywającymi podłogę. Uzyskane jest dzięki temu pełne nawiązanie do tradycji japońskiej, eksponując gości na kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni. Restauracja Hoshi Sushi oferuje bardzo szeroki zakres potraw od klasycznego sushi, przez zupy i makarony do grillowanych ryb, kalmarów i ośmiornic. Na stronie internetowej restauracji jest możliwość zarezerwowania stolika po podaniu wszystkich stosownych informacji takich jak imię i nazwisko, liczba osób oraz dane kontaktowe w postaci numeru telefonu i poczty e-mail. W przypadku pytań od restauracji mają oni możliwość zadzwonienia na podany numer telefonu i dopytania się informacji o rezerwacji. Hoshi Sushi oferuje także możliwość zamawiania dań telefonicznie lub online poprzez ich stronę internetową, a zapłaty przyjmowane są w formie gotówki, karty lub nawet szybkiego przelewu.

Hoshi Sushi kontakt

Istnieje kilka możliwości skontaktowania się z restauracją Hoshi Sushi w Rzeszowie między innymi telefonicznie. Na ich stronie internetowej widnieją informacje odnośnie kontaktu z restauracją. Pierwszym z nich jest kontakt pod numerem telefonu: 696609999. Trzeba pamiętać, że restauracja otwarta jest w godzinach 11:00 do 22:00, zatem najlepiej kontaktować się z ich infolinią w tych godzinach pracy restauracji. Na stronie widnieje informacja, że dowozy realizowane są do godziny 21:45, więc należy pamiętać, że kontakt późnym wieczorem może być utrudniony, gdyż dowozy nie są realizowane w końcowych godzinach pracy restauracji. Drugą opcją kontaktu z Hoshi Sushi jest wysłanie wiadomości e-mail. Ich adres mailowy podany na stronie internetowej to: [email protected]

Telefon: 696609999

E-mail [email protected]