0

Telefon Kwejk

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2020-02-17 14:16:21
  • Data modyfikacji: 2022-08-24 10:07:37
Telefon Kwejk

Skorzystaj z dostępnego numeru telefonu Kwejk. Telefon Kwejk dostępny jest na stronie. Możliwe sprawdzenie także innych informacji.

Kontakt telefon Kwejk

E-mail: [email protected] 

W razie nagłej potrzeby skontaktowania się z redakcją odpowiedzialną za internetowy serwis Kwejk możliwe jest telefoniczne połączenie za pomocą telefonu Kwejk oraz uzyskanie bardzo przydatnych dodatkowych informacji. Na stronie internetowej serwisu dodatkowo umieszczony został dla wszystkich osób formularz kontaktowy, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie potrzebnych informacji, a pracownicy obsługujący go nieustannie i na bieżąco odpowiadają na wszystkie pytania. Możliwe jest także skontaktowanie się z Kwejk w sprawach dotyczących reklamy dzięki podanemu na stronie adresowi skrzynki pocztowej.

Biuro Obsługi Klienta

Klienci mający problem lub pytanie związane z funkcjonowaniem czy treściami, jakie oferuje serwis Kwejk powinni skorzystać z telefonu Kwejk. Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej podany został formularz kontaktowy, dzięki któremu każdy może zadać pytanie. Pracownicy, którzy są odpowiedzialni za formularz kontaktowy, postarają się udzielić każdemu jak najlepszej, a przede wszystkim najszybszej odpowiedzi. Dodatkowo powyżej umieszczony został adres mailowy w sprawach reklamy do kontaktu z Kwejk.