0

Telefon Wolt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-05-14 00:48:25
  • Data modyfikacji: 2022-10-04 22:27:05
Telefon Wolt

Skontaktuj się z firmą dzięki podanemu na poniższej stronie aktualnemu telefonowi Wolt. Poprzez telefon Wolt klienci mają sposobność na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantem Centrum Obsługi Klienta. Obsługa telefonu Wolt udzieli wszelkich dostępnych informacji o usługach oferowanych przez firmę. Skorzystaj już dziś z telefonu Wolt i uzyskaj wszelkie odpowiedzi na pytania i wątpliwości związane z usługami firmy.

Krótko o Wolt

Wolt jest to fińska firma technologiczna znana ze swojej platformy dostaw żywności i towarów. W aplikacji mobilnej czy też na oficjalnej stronie internetowej Wolt klienci mogą zamawiać jedzenie i inne produkty od partnerów restauracyjnych i handlowych platformy, a także odebrać zamówienie lub zlecić jego dostawę partnerom kurierskim platformy.

Telefon Wolt

Najlepszym ze sposobów na bezpośredni kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie telefonu Wolt. Poprzez rozmowę telefoniczną klienci mają sposobność dowiedzenia się wszystkich dostępnych informacji związanych z firmą, czy też poznania odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące oferty firmy Wolt. Warto również wspomnieć, że telefon Wolt dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do czwartku, a także w niedziele od godziny 9:00 do 23:00 oraz w piątki i soboty w godzinach od 9:00 do 24:00.

Kontakt Wolt

Dodatkowo klienci mają możliwość skorzystać z udostępnionych adresów poczty elektronicznej. Dzięki temu mają możliwość bezpośredniej korespondencji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Przed wysłaniem wiadomości należy w tytule zawrzeć, z jaką sprawą klient zwraca się do firmy, w treści wiadomości dokładnie opisując problem, z jakim się zmaga. Warto zaznaczyć, że podany został więcej niż jeden adres poczty mailowej. Każdy jednak został opisany, a wybór odpowiedniego maila zależy od spraw, z jakimi problem mają klienci.

E-mail w sprawach dotyczących marketingu oraz kooperacji: [email protected]

E-mail w sprawach dotyczących restauracji: [email protected]

E-mail w sprawach dotyczących problemów ogólnych: [email protected]

Dla klientów preferujących tradycyjne formy kontaktu firma udostępnia adres korespondencyjny, na który możliwe jest wysyłanie listów wraz z opisem problemu. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku tej opcji osoby będą musiały poczekać na odpowiedź zwrotną znacznie dłużej niż w przypadku innych form kontaktu.

Adres korespondencyjny
Arkadiankatu 6
00100 Helsinki Suomi, Finland

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Zarówno w aplikacji mobilnej jak i na stronie internetowej klienci mają możliwość skorzystania z sekcji najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami i objaśnieniami ze strony ekspertów Wolt. Bardzo często zdarza się, że problem, z jakim zmaga się klient, został już wcześniej rozwiązany. Warto jest więc przed bezpośrednim kontaktem z firmą sprawdzić sekcję FAQ. W przypadku braku znalezienia odpowiedzi należy zwrócić się bezpośrednio do firmy poprzez jedną z opisanych powyżej form na kontakt z Wolt.