0

Milka telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2020-02-28 10:58:33
  • Data modyfikacji: 2022-06-28 14:06:08
Milka telefon

Milka bogaty wybór czekolad i innych produktów

Milka – oferta

 Szwajcarska marka czekolady Milka była pierwotnie produkowana przez cukiernika Philippe'a Sucharda od 1901 roku. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wyrobów czekoladowych w Europie, należąca do koncernu Mondelēz. Logo firmy przedstawia fioletowo-białą krowę rasy simentalskiej na tle Alp. To właśnie firma Sucharda w latach 90. XIX wieku wyprodukowała pierwszą tabliczkę mlecznej czekolady o delikatnym smaku. Była to pierwsza czekolada produkowana na bazie mleka. Ponieważ to właśnie użycie do produkcji mleka umożliwiło powstanie jej doskonałego smaku, czekolada produkowana przez Suchard'a zyskała duże uznanie wśród konsumentów.

Milka Polska kontakt 

W przypadku pytań, uwag lub wątpliwości dotyczących czekolady Milka należy uzyskać kontakt z Mondelēz International, korzystając z formularza kontaktowego. Milka ma kilka sposobów kontaktu z klientami: infolinię telefoniczną i internetowy formularz obsługi klienta. Aby skontaktować się z Milką przez e-mail, należy poprawnie wypełnić formularz. Wymagane jest podanie danych kontaktowych, takich jak imię, nazwisko i adres e-mail, aby dział obsługi klienta Milki mógł wysłać wiadomość zwrotną. Ponadto formularz kontaktowy Milki posiada pola, w które można wpisać cechy produktu, jeśli o to właśnie pytasz. Milka odpowiada na każde zgłoszenie dotyczące jej produktów, ewentualnie wysyła informacje na temat odpowiedzi napytania.

Milka Adres

Z racji tego, że produkty Milka są bardzo popularne w Polsce, firma ma swoją siedzibę w Warszawie. Pod podanym poniżej adresem znajdziesz biuro, w którym prowadzona jest obsługa klienta Milki. Warto wiedzieć, że Milka w bardzo krótkim czasie kontaktuje się za pośrednictwem poczty elektronicznej, mimo to dla potrzeb osobistego kontaktu podano poniżej adres firmy: 

Mondelēz Polska S.A. ul. Domaniewska 49 02-672 Warszawa.

Milka Infolinia

Dla konsumentów została udostępniona infolinia pod numerem: 801 066 006. Godziny pracy przedstawicieli Milka nie zostały upublicznione, ale można przewidywać, że kontakt między 10:00 a 14:00 powinien dojść do skutku. Aby skontaktować się z Milka przez e-mail, należy poprawnie wypełnić formularz dostępny na stronie: milka.com.pl. Wymagane jest podanie danych kontaktowych, takich jak imię, nazwisko i adres e-mail, aby dział obsługi klienta Milki mógł wysłać wiadomość zwrotną. Ponadto formularz kontaktowy do Milka posiada pola, w które można wpisać cechy produktu, jeśli o to właśnie pytasz.