0

McDonald's Polska telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-02-16 06:27:51
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 10:10:50
McDonald's Polska telefon

McDonald's telefon - kontakt telefoniczny z siecią restauracji. Dane adresowe, e-mail, numer telefonu. Aktualny kontakt z McDonald's dostępny na stronie.

McDonald's kontakt

McDonald's jest amerykańską siecią barów tak zwanej szybkiej obsługi. Specjalizuję się głównie w sprzedaży burgerów, jednak w swojej ofercie posiada także frytki, lody rapy czy sałatki oraz napoje z koncernu pepsi. Restauracja McDonald's posiada własną aplikację, na której można znaleźć kod rabatowy McDonald. Wystarczy wejść w zakładkę MojeM, gdzie pojawi się cała lista okazYeah.

Kontakt z McDonald's można uzyskać na kilka sposobów. Najprostszym z nich jest odwiedzenie jednej z placówek i rozmowa bezpośrednio z pracownikiem restauracji. Na oficjalnej stronie można uzyskać również numer telefonu lub skorzystać z prostego formularza kontaktowego. Dodatkowo można napisać wiadomość prywatną poprzez adres e-mail lub media społecznościowe, na których McDonald's ma swoje oficjalne konto. W przypadku pytań lub zgłoszeń związanych z karierą w restauracji warto obserwować McDonald's LinkedIn.

McDonald's telefon

Aby uzyskać telefoniczne wsparcie ze strony restauracji, jest możliwość skorzystać z podanego na stronie numeru. Telefon McDonald's obsługuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 przez biuro obsługi klienta. Z firmą można kontaktować się w sprawie współpracy, pomocy technicznej dotyczącej aplikacji, czy chociażby przekazując opinie na temat danej placówki. McDonald's telefon kontaktowy 22 211 58 00.

McDonald's online

W celu uzyskania pomocy od restauracji możliwy jest kontakt online McDonald's. W tym celu należy odwiedzić oficjalną stronę internetową i wypełnić znajdujący się tam formularz kontaktowy lub wysłać wiadomość bezpośrednio na adres e-mail McDonald's [email protected]. Dodatkowo na mediach społecznościowych takich jak Instagram jest możliwość wysłania prywatnej wiadomości do McDonald's Polska.

McDonald's dane adresowe

W przypadku chęci odbycia rozmowy osobiście z obsługą barów możliwe jest odwiedzenie jednej z placówek, znajdujących się na terenie całej Polski. Dodatkowo firma umożliwia odwiedzenie i rozmowę w oficjalnej siedzibie w Warszawie. Aby uzyskać konkretne dane adresowe McDonald's oraz informacje na temat najbliższych placówek, warto odwiedzić oficjalną stronę firmy.

McDonald's adres

ul. Marynarska 15, 02‑674 Warszawa