Telefon Lexus

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-06-06 02:32:49
  • Data modyfikacji: 2022-09-01 12:44:09
Lexus telefon

Sprawdź aktualne dane kontaktowe do dealerów samochodów Lexus w różnych miastach. Telefon Lexus udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej. Uzyskaj pomoc od konsultantów w sprawie ofert firmy Lexus.

Co to jest Lexus?

Lexus to marka produkująca samochody osobowe i należy ona do koncernu Toyota. Założona została w 1989 roku w Japonii. Dostępne modele samochodów Lexus to na przykład Lexus UX, Lexus NX, Lexus RX, Lexus ES, Lexus LC i inne. Pełną gamę wszystkich możliwych do zakupu modeli wraz z ich opisami znajduje się na stronie internetowej Lexus. Po więcej informacji można udać się do autoryzowanego dealera Lexus, których dane można znaleźć na stronie. Możliwe jest odbycie jazdy testowej u wybranego sprzedawcy samochodów Lexus. Firma posiada swoje serwisy pojazdów samochodowych.

Kontakt Lexus

Do Lexus kontakt możliwy jest na kilka sposobów. Jednym z nich jest kontakt elektroniczny, wysyłając wypełniony formularz kontaktowy. Najpierw konieczne jest wybranie autoryzowanego salonu Lexusa, do którego kierowane jest pytanie. Następnie wyświetla się właściwy formularz kontaktowy, w którym należy podać takie informacje jak:

  • imię i nazwisko
  • telefon lub e-mail, w zależności od wybranego preferowanego kontaktu
  • treść wiadomości

Kontakt elektroniczny możliwy jest również z wykorzystaniem czatu online z konsultantem. Rozpocząć go można wybierając przycisk, znajdujący się w prawym dolnym rogu strony internetowej Lexus. Jest to przycisk do rozpoczęcia rozmowy z doradcą.

Telefon Lexus

Niestety Lexus na nie posiada podanego numeru telefonu. Telefon Lexus nie został udostępniony na stronie internetowej. Osoby preferujące rozmowę telefoniczną nie mają takiej możliwości. Jeśli telefon Lexus zostanie udostępniony to informacja o tym zostanie zaktualizowana tak szybko jak to możliwe. Na obecną chwilę nie ma możliwości wykonania połączenia na telefon Lexus, a klienci muszą się zadowolić innymi dostępnymi formami kontaktu.

E-mail Lexus

W przypadku adresu poczty elektronicznej również nie został podany do Działu Obsługi Klienta tak samo jak telefon Lexus. Jeśli to się zmieni, informacja zostanie zaktualizowana na stronie. Klienci za to mają możliwość kontaktu za pomocą telefonu Lexus oraz e-mail Lexus do poszczególnych salonów sprzedaży.

Salony Lexus

W przypadku zainteresowania ofertą Lexus istnieje możliwość sprawdzenia dokładnych lokalizacji salonów Lexus. Na stronie internetowej pod odpowiednią zakładką znajduje się pełna lista wszystkich dostępnych placówek w różnych miastach. Do każdej z nich udostępniony został adres e-mail Lexus oraz telefon Lexus. Klienci mają zatem możliwość skontaktowania się bezpośrednio z pracownikami danego oddziału. Oprócz metod kontaktu podane zostały dokładne dane adresowe oraz godziny otwarcia.

Pod każdą placówką znajduje się przycisk, dzięki któremu można uzyskać jeszcze więcej informacji o salonie. Na przykład podana jest informacja o tym, w jakich godzinach otwarty jest dział serwisowy Lexus oraz dział części Lexus. Klienci mają również możliwość kontaktu za pomocą aplikacji WhatsApp.