0

Glovo telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-06-02 11:22:40
  • Data modyfikacji: 2022-10-03 11:12:04
Glovo telefon

Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z Glovo. Klienci mogą otrzymać wszelkie dostępne informacje dzięki skorzystaniu z możliwych sposobów na kontakt z Glovo. Niestety telefon Glovo na chwilę obecną nie jest dostępny i nie został nigdzie udostępniony. Skorzystaj z dostępnych sposobów na kontakt z Glovo opisanych na poniższej stronie internetowej.

Czym jest Glovo?

Glovo jest aplikacją mobilną, dzięki której w kilka krótkich chwil, można kupić wszelkie potrzebne artykuły wraz z dostawą do domu. Jedynym wymogiem jest zainstalowanie aplikacji na smartfonie, dodanie karty kredytowej czy też debetowej, a także podanie adresu dostawy. Po tych krokach możliwe jest zamówienie wszelkich potrzebnych artykułów. Najczęściej jest to jedzenie czy też potrzebne artykuły gospodarstwa domowego.

Telefon Glovo

Na chwilę obecną w sieci nie został udostępniony żaden aktywny telefon Glovo. W celu skontaktowania się z firmą klienci będą zmuszeni do skorzystania z innych sposobów na kontakt, które opisane zostały na poniższej stronie.

Kontakt Glovo

Jednym ze sposobów na kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta Glovo jest skorzystanie z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. Dzięki niemu klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z obsługą firmy Glovo. Możliwe jest otrzymanie wszelkich dostępnych informacji dotyczącymi ofertą firmy. Dodatkowo dzięki skorzystaniu z podanego adresu poczty mailowej klienci mają możliwość otrzymania odpowiedzi na wszelkie pytania, czy wątpliwości. Z pewnością konsultanci Biura Obsługi Klienta Glovo udzielą prostych i klarownych odpowiedzi na pytania klientów. Wystarczy jedynie w wiadomości mailowej szczegółowo opisać swój problem. Odpowiedź zwrotna powinna zostać odesłana do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Glovo: [email protected]

Adres Korespondencyjny Glovo

Dodatkowo dla osób preferujących bardziej klasyczne sposoby kontaktu z firmą udostępniony został także adres korespondencyjny Glovo, na który możliwe jest wysyłanie listów w tradycyjnej formie. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku tej formy kontaktu z firmą na odpowiedź zwrotną klienci będą musieli poczekać znacznie dłużej niż w przypadku wiadomości wysłanej poprzez pocztę elektroniczną.

Adres Korespondencyjny

Prosta 20, 00-001 Warszawa Polska

Najczęściej zadawane pytania przez klientów

Warto wspomnieć, że w aplikacji Glovo udostępniona została sekcja najczęściej zadawanych pytań. Bardzo często warto sprawdzić sekcję FAQ, ponieważ w wiele problemów, z jakimi zmagają się klienci, zostało już wcześniej poruszonych oraz rozwiązanych przez ekspertów firmy. Dzięki sekcji najczęściej zadawanych pytań klient nie zawsze musi kontaktować się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Glovo, ponieważ znaleźć można rozwiązanie problemu, z jakim się zmaga. W przypadku braku znalezienia odpowiedzi warto jest skorzystać z dostępnych opcji na kontakt z firmą Glovo.