0

Siemens telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-09 10:10:42
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 11:37:39
Siemens telefon

Telefon Siemens dostępny na stronie internetowej. Uzyskaj aktualne dane kontaktowe do kontaktu z konsultantami Siemens. Telefon Siemens do Biura Obsługi Klienta.

Siemens to niemiecka firma powstała w 1847 roku. Zajmuje się głównie branżą elektroniczną, elektrotechniczną i energetyczną. Siedziba firmy znajduje się w dwóch miastach Berlinie i Monachium. Działalność Siemens obejmuje telekomunikację, energetykę, transport, automatykę, oświetlenie, sprzęt AGD i wiele innych.

Kontakt Siemens

Z Biurem Obsługi Klienta Siemens można skontaktować się na wiele sposobów. Zainteresowani mogą skorzystać telefonu do Siemens oraz form elektronicznych. Najbardziej podstawową formą kontaktu z Siemens jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej do dyspozycji klientów. Zapytania można kierować na tematy wszelakie dotyczące Siemens w Polsce. W formularzu kontaktowym należy wypełnić sporo danych. Konieczne jest podanie takich informacji jak:

  • Imię i nazwisko
  • Kod pocztowy
  • Nazwę firmy
  • Adres e-mail
  • Numer telefonu (opcjonalnie)
  • Treść wiadomości

Po wysłaniu zapytania, odpowiedź jest udzielana tak szybko jak to tylko możliwe i wysyłana na podany w formularzu adres e-mail.

Telefon Siemens

Skontaktuj się z konsultantami firmy Siemens. Dostępny telefon Siemens obok formularza kontaktowego. Jeśli formularz kontaktowy nie jest odpowiednią formą kontaktu, można skorzystać z numeru telefonu podanego do kontaktu dla klientów. Aktualny telefon Siemens udostępniony został na stronie internetowej. Konsultanci mogą odpowiedzieć na każde możliwe pytanie zainteresowanych. Telefon Siemens do kontaktu dla klientów to: +48 22 870 90 00.

Działy Siemens

Siemens posiada sporo działów, do których dostępny jest kontakt. Zainteresowani mogą skontaktować się z działem mediów, działem zakupów oraz działem związanym z rekrutacją pracowników. Do każdego z tych działów udostępniony został adres e-mail oraz telefon Siemens. Istnieją też marki Siemens, do których jest możliwy osobny kontakt w postaci poczty elektronicznej oraz telefonu.

Adres Siemens Polska

Siemens Sp. z o.o.
Adres: ul. Żupnicza 11, 03-821 Warszawa
Telefon: +48 22 870 90 00