ZEN Bank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-09-26 03:07:57
  • Data modyfikacji: 2022-11-28 10:56:08
ZEN Bank telefon

ZEN Bank telefon kontaktowy dla zainteresowanych osób. Kontakt telefoniczny z ZEN Bank. Adres e-mail, czat online dla interesantów.

Telefon ZEN Bank

ZEN Bank jest bankiem, który oferuje również swoim klientom wielowalutową kartę płatniczą, a także aplikację mobilną. ZEN Bank posiada polski numer IBAN. Telefon ZEN Bank wszystkie zainteresowane osoby mogą zrealizować w bardzo nietypowy sposób. Petenci muszą w tym celu posiadać aplikację mobilną. Następnym krokiem jest obowiązkowe wybranie zakładki, jaką jest „wsparcie ZEN”. Spowoduje to natychmiastowe połączenie z konsultantem. Wszelkich informacji może on udzielić przy wykorzystaniu czatu online. Taki sposób pozwala na natychmiastowe uzyskanie pomocy. Połączenia telefoniczne niestety nie są realizowane. 

ZEN Bank kontakt telefoniczny

Mimo że z ZEN Bank kontakt telefoniczny nie jest możliwy do zrealizowania to interesanci, wszystkie potrzebne informacje, mogą uzyskać na inne sposoby. Istnieje również możliwość, przesłania przez zainteresowane osoby wiadomość mailowej przy wykorzystaniu w tym celu poczty elektronicznej. Wszystkie zapytania należy przesłać na adres mailowy, którym jest [email protected]. Pracownicy starają się odpowiadać na wszystkie wiadomości najszybciej jak to możliwe. 

ZEN Bank adres e-mail: [email protected]