Telefon PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-11-04 03:01:06
  • Data modyfikacji: 2022-08-19 11:59:55
Telefon PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście

W celu sprawdzenia aktualnych pociągów dobrze jest znaleźć aktualny numer telefonu PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście. Numer dostępny jest na stronie.

Połączenie się z telefonem PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście jest możliwe na kilka dostępnych sposobów. Najczęstszą opcją, którą wybierają klienci PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście to oczywiście kontakt telefoniczny. Telefon PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście jest dla pasażerów centrum informacji, w którym mogą dowiedzieć się wielu istotnych rzeczy. Poprzez połączenie się z numerem PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście możliwe jest nie tylko uzyskanie informacji na temat aktualnych opóźnień, ale także dowiedzieć się można kiedy nadjedzie następny pociąg. Dzięki stronie, na której znajdują się wszystkie dostępne numery telefonu PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, możliwe jest bardzo szybkie znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo dzięki dodaniu krótkich opisów do każdego z numerów klientom o wiele łatwiej jest poruszać się po całej dostępnej liście kontaktów PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście.

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Centrum Obsługi Pasażera

Kontakt z PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z.o.o.

E-mail: [email protected]

Telefon do spraw informacji

Telefon: 58 721 21 70
*Opłata za połączenie jest zgodna z dostępną taryfą operatora

Telefon do spraw skarg i reklamacji PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście

Telefon: 58 721 27 78
*Telefon PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście dostępny jest w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 14.