0

Telefon BOLT

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-09-05 15:16:20
  • Data modyfikacji: 2022-09-01 12:58:04
Telefon BOLT

Chcesz skontaktować się z telefonem BOLT? Telefon BOLT dostępny jest przez całą dobę. Już dziś skorzystaj z telefonu BOLT. Telefon BOLT dostępny na stronie.

BOLT telefon

Aby uzyskać kontakt z BOLT warto skorzystać z dostępnego telefonu BOLT, który został umieszczony na poniższej stronie. Jest on dobrym rozwiązaniem na skontaktowanie się z pracownikami firmy. Dzięki skontaktowaniu się poprzez telefon BOLT możliwe jest uzyskanie informacji dotyczących regulaminu przejazdów, nawiązania współpracy lub metod kontaktu z firmą. Poniżej umieszczone zostały wszystkie dostępne i aktualne informacje kontaktowe do firmy.

BOLT kontakt

Adres e-mail: “wpisz miasto”@bolt.eu

Rejestracja kierowców BOLT

Adres e-mail: “wpisz miasto”[email protected]

Numer telefonu BOLT

Chcąc skontaktować się z firmą poprzez telefon BOLT, należy wybrać dedykowaną aplikację dostępną na smartfonach. Dzięki tej aplikacji możliwe jest uzyskanie potrzebnej pomocy. Poniżej umieszczone zostały wszelkie dostępne dane kontaktowe do poszczególnych miast.

BOLT Bielsko-Biała

W Bielsku-Białej mieszkańcy często podróżują za pomocą firmy BOLT. Wiele osób poszukuje informacji na temat aktualnego telefonu BOLT. Niejednokrotnie chcą oni zadać parę pytań lub zgłosić problem dotyczący przejazdu. Niestety, ale w Bielsku-Białej obsługa telefoniczna nie jest prowadzona. Więc w jaki sposób można skontaktować się z marką BOLT? Otóż w Bielsku-Białej firma swój kontakt realizuje jedynie poprzez dostępny dla wszystkich adres poczty mailowej. Wszystkie wiadomości z dokładnym opisem problemu bądź pytaniem należy wysyłać na adres [email protected]. Dodatkowo możliwa jest praca w BOLT Bielsko-Biała. W celu zgłoszenia kandydatury w firmie w Bielsku-Białej należy wysłać stosowny mail na adres [email protected].

BOLT Bytom informacje kontaktowe hulajnogi

Bytom oferuje swoim mieszkańcom możliwość wynajęcia hulajnogi. Jeśli chcesz skontaktować się obsługą hulajnóg, warto skorzystać z telefonu BOLT. Dodatkowo możliwe jest skontaktowanie się z firmą w Bytomiu poprzez adres e-mail. Dzięki dostępnym opcjom kontaktu zarówno telefonicznego, jak i elektronicznego można uzyskać wszelkie potrzebne informacje między innymi takie jak cennik wynajęcia hulajnogi BOLT Bytom.

Telefon marki: +48 22 307 83 67 

E-mail marki: [email protected]

BOLT Chorzów

Chcąc skontaktować się z obsługą hulajnóg w Chorzowie, najlepszą opcją do wyboru jest telefon BOLT. Wszystkie dostępne hulajnogi w Chorzowie nadzorowane i obsługiwane są przez wyspecjalizowany zespół techników, z którym skontaktować się można poprzez dostępny poniżej adres mailowy. Telefon BOLT Chorzów dostępny jest dla wszystkich klientów pod numerem +48 22 307 83 67.

E-mail firmy: [email protected]

BOLT Elbląg

BOLT Elbląg daje swoim mieszkańcom możliwość przejazdu w formie BOLT Classic. Obecnie istnieje możliwość skontaktowania się z firmą w Elblągu tylko poprzez pocztę elektroniczną. Telefon BOLT Elbląg na chwilę obecną nie jest obsługiwany przez Biuro Obsługi Klienta marki.

E-mail firmy: [email protected], Jeśli

chcesz zostać kierowcą firmy BOLT w Elblągu, musisz zgłosić swoją kandydaturę poprzez wiadomość mailową, wysyłając ją na adres [email protected].

BOLT Gdynia

Skontaktować się z BOLT Gdynia można poprzez dostępny telefon BOLT pod numerem +48 22 307 83 67, a także za pośrednictwem poczty mailowej pod adresem [email protected]. Dzwonić pod podany numer można tylko i wyłącznie, jeżeli sprawa dotyczy hulajnogi w Gdyni. Dzięki infolinii elektronicznej możliwe jest skontaktowanie się z firmą w Gdyni. Infolinia telefoniczna BOLT Gdynia obsługuje tylko i wyłącznie sprawy związane z hulajnogami w Gdyni. Wszelkie inne sprawy należy kierować pod wskazany adres mailowy.

Telefon hulajnogi marka w Gdyni: +48 22 307 83 67 

E-mail marka w Gdyni: [email protected]

BOLT Gorzów Wielkopolski

Dla wszystkich klientów kontakt z BOLT Gorzów Wielkopolski jest realizowany poprzez dostępny adres poczty mailowej. Telefon BOLT Gorzów Wielkopolski dostępny jest wyłącznie w sprawach, które związane są z hulajnogami firmy w Gorzowie Wielkopolskim. Jeśli natomiast szukasz pracy jako kierowca BOLT, musisz napisać wiadomość na podany poniżej adres mailowy.

E-mail praca marka w Gorzowie Wielkopolskim: [email protected] 

E-mail pomoc marka w Gorzowie Wielkopolskim: [email protected] 

Telefon hulajnogi marka w Gorzowie Wielkopolskim: +48 22 307 83 67

BOLT Kalisz

Wybór przejazdu z taxi BOLT Kalisz to gwarancja komfortowej i bezpiecznej przejażdżki po mieście. Sam przejazd jest bardzo przystępny cenowo dla klientów. Niestety telefon BOLT Kalisz nie jest obsługiwany. Klienci, którzy chcą skontaktować się z firmą w Kaliszu, powinni napisać więc wiadomość mailową i wysłać ją na podany niżej adres. Kontakt mailowy jest dostępny także dla wszystkich, którzy chcą zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko kierowcy BOLT Kalisz. Adres dla tych osób dostępny jest poniżej.

E-mail pomoc firma w Kaliszu: [email protected] 

E-mail praca firma w Kaliszu: [email protected]

BOLT Legnica

Miasto Legnica daje swoim mieszkańcom możliwość taniego przejazdu dzięki BOLT Legnica. Jazda ta bowiem jest bardzo bezpieczna i komfortowa, dzięki czemu jest jedną z najlepszych opcji do wyboru w celu przejazdu z jednego miejsca do drugiego na terenie miasta. Telefon BOLT Legnica nie jest podany dla klientów. W celu skontaktowania się z firmą w Legnicy należy wysłać wiadomość e-mail na podany niżej adres. Dodatkowo dla wszystkich chętnych udostępniony został mail, dzięki któremu możliwe jest zgłoszenie swojej kandydatury w celu zostania kierowcą BOLT Legnica.

E-mail praca firma w Legnicy: [email protected] 

E-mail pomoc firma w Legnicy: [email protected]>>>>

BOLT Opole

BOLT Opole daje klientom możliwość skontaktowania się z firmą na dwa sposoby. Jednym z nich jest wysłanie wiadomości poprzez pocztę elektroniczną. Dostępne są oddzielne adresy e-mail. Jeden z nich służy do kontaktu w sprawie pomocy, drugi natomiast daje nam możliwość wysłania swojej kandydatury na stanowisko kierowcy w Opolu. Drugim ze sposobów kontaktu jest skorzystanie z telefonu BOLT Opole. Dobrze jest jednak wiedzieć, iż taka forma kontaktu jest dostępna tylko w sprawach związanych z hulajnogami w Opolu. W dedykowanej aplikacji mobilnej firmy sprawdzić można aktualny cennik BOLT Opole.

Telefon hulajnogi firma w Opolu: +48 22 307 83 67 

E-mail praca firma w Opolu: [email protected] 

E-mail pomoc firma w Opolu: [email protected]>>>>

BOLT Płock

BOLT Płock daje klientom możliwość kontaktu z firmą tylko i wyłącznie drogą mailową. Dostępne są dla wszystkich dwa adresy podane poniżej. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób chcących znaleźć pracę jako kierowca w Płocku. Drugi natomiast służy osobom w sprawach uzyskania pomocy BOLT Płock. Warto jest sprawdzić także aplikację mobilną marki, która umożliwia nam sprawdzenie opinii na temat danego kierowcy.

E-mail praca marka w Płocku: [email protected] 

E-mail Pomoc marka w Płocku: [email protected]

BOLT Sopot

Hulajnogi BOLT Sopot to łatwy, tani, a także przyjemny sposób poruszania się po mieście. Dodatkowo dzięki skorzystaniu z tej opcji możemy ominąć wszelkie powstałe korki czy opóźnienia spowodowane ruchem aut na drodze. Z firmą w Sopocie można skontaktować się na dwa możliwe sposoby. Pierwszy wariant to skorzystanie z dostępnego telefonu BOLT Sopot. Drugi zaś sposób to skorzystanie z dostępnego adresu mailowego i wysłanie na niego prywatnej wiadomości. Warto wiedzieć, że podany telefon BOLT Sopot służy tylko i wyłącznie do celu kontaktu w sprawach hulajnóg w Sopocie.

Telefon Hulajnogi marka w Sopocie: +48 22 307 83 67 

E-mail marka w Sopocie: [email protected]

BOLT Tarnów

W celu skontaktowania się z BOLT Tarnów należy użyć jednego z dostępnych poniżej adresów poczty mailowej. Niestety nie ma możliwości zadzwonienia na telefon BOLT Tarnów, gdyż nie prowadzi on infolinii telefonicznej. Kontakt więc możliwy jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem drogi mailowej. Podane są poniżej dwa dostępne adresy. Pierwszy z nich jest przydatny w sprawach pomocy i kontaktu z firmą w Tarnowie, natomiast drugi z nich przeznaczony jest do celów rekrutacyjnych dla osób chcących zostać kierowcą marki w Tarnowie.

E-mail pomoc makra w Tarnowie: [email protected] 

E-mail praca marka w Tarnowie: [email protected]

BOLT Trójmiasto

Kontakt BOLT Trójmiasto możliwy jest dla wszystkich klientów na kilka sposobów. Są to takie możliwości jak na przykład kontakt poprzez dostępne adresy mailowe, bądź drogą telefoniczną. Trzeba jednak dodać, że kontakt z telefonem BOLT Trójmiasto możliwy jest tylko i wyłącznie w sprawach hulajnóg w Trójmieście. Dane kontaktowe do firmy w Trójmieście są inne dla Sopotu, Gdańska, jak i Gdyni. Kontakty zarówno do Sopotu, jak i Gdyni zostały umieszczone na powyższej stronie internetowej. Dzięki aplikacji mobilnej możliwe jest sprawdzenie aktualnych cen marki w Trójmieście.

E-mail pomoc firma w Trójmieście: [email protected] 

E-mail praca firma w Trójmieście: [email protected]

BOLT Wałbrzych

Jedyną możliwą opcją na uzyskanie kontaktu z BOLT w Wałbrzychu jest możliwość wysłania wiadomości mailowej na jeden z poniższych adresów. Niestety żaden telefon BOLT Wałbrzych nie jest obsługiwany. Pierwszy z podanych adresów służy w sprawach kontaktu dla osób zainteresowanych pracą jako kierowca w firmie w Wałbrzychu. Natomiast drugi z nich jest przeznaczony w celach pomocy klientom.

E-mail praca firma w Wałbrzychu: [email protected] 

E-mail pomoc firma w Wałbrzychu: [email protected]

BOLT Włocławek

Kontakt z BOLT we Włocławku możliwy jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem poczty mailowej. Nie ma możliwości, aby skontaktować się z firmą poprzez telefon BOLT Włocławek, gdyż nie jest on obsługiwany. Możliwy pozostaje tylko kontakt drogą elektroniczną poprzez dwa podane niżej adresy poczty mailowej. Pierwszy z nich służy do kontaktu i wysłania zgłoszenia swojej kandydatury w celach chęci zdobycia pracy jako kierowca taxi w firmie we Włocławku. Drugi podany adres e-mail służy wszystkim klientom w celach kontaktu i uzyskania pomocy ze strony marki we Włocławku.

E-mail praca firma we Włocławku: [email protected] 

E-mail Pomoc firma we Włocławku: [email protected]

BOLT Zabrze

Chcąc znaleźć szybką opcję przejazdu na terenie Zabrza, dobrze jest skorzystać z dostępnej oferty, jaką oferuje nam BOLT Zabrze. Jest to najlepszy, najszybszy środek transportu, umożliwiający przemieszczanie się po mieście bez zważania na korki. Dodatkowo hulajnogi w Zabrzu są bardzo tanie i banalnie proste w obsłudze. Kontakt z firmą w Zabrzu umożliwiony jest dla wszystkich klientów na dwa dostępne sposoby. Możemy więc skorzystać z dostępnego poniżej telefonu BOLT Zabrze, bądź także z podanego adresu poczty mailowej. Warto nadmienić, że telefon BOLT Zabrze dostępny jest dla klientów dzwoniących w sprawach hulajnóg firmy w Zabrzu.

E-mail firma w Zabrzu: [email protected] 

Telefon firma w Zabrzu: +48 22 307 83 67

BOLT Łódź

Kontakt z BOLT Łódź możliwy jest dla wszystkich osób w dwóch możliwych wariantach. Jednym z dostępnych sposobów jest skorzystanie z aktualnego telefonu BOLT Łódź. Warto jednak nadmienić, że ta opcja skontaktowania się z firmą w Łodzi możliwa jest tylko i wyłącznie w przypadkach, gdy sprawa, w jakiej dzwonimy, dotyczy hulajnogi w Łodzi. Drugim ze sposobów skontaktowania się z firmą w Łodzi jest wykorzystanie jednego z poniższych adresów poczty mailowej. Pierwszy z podanych e-maili służy do celów uzyskania pomocy w sprawach dotyczących BOLT Łódź. Drugi natomiast udostępniony został w celach rekrutacyjnych, dla osób chcących pracować w firmie w Łodzi jako kierowca taxi. Aby sprawdzić wszystkie dostępne opinie na temat danego kierowcy bądź aktualny cennik warto skorzystać z aplikacji mobilnej firmy BOLT.

E-mail praca firma w Łodzi: [email protected] 

E-mail pomoc firma w Łodzi: [email protected] 

Telefon firma w Łodzi: +48 22 307 83 67

BOLT Świdnik

Świdnik daje swoim mieszkańcom, a także odwiedzających miasto gościom opcję szybkiego przejazdu dzięki BOLT Świdnik. Dzięki skorzystaniu z hulajnogi w Świdniku możliwe jest bardzo szybkie dotarcie do miejsca docelowego w naprawdę krótkim czasie. Dodatkowo warto nadmienić, że samo wynajęcie hulajnogi BOLT Świdnik jest bardzo tanie, a jazda nią bardzo prosta. Dzięki tej opcji możemy uniknąć wszelkich korków czy utrudnień drogowych. Firma w Świdniku daje klientom możliwość skontaktowania się z firmą w dwóch dostępnych opcjach. Pierwszą z nich jest kontakt za pośrednictwem telefonu BOLT Świdnik. Nadmienić jednak trzeba, że taka forma jest obsługiwana tylko w przypadkach, gdy nasz problem dotyczy hulajnogi w Świdniku. Drugą z dostępnych opcji jest możliwość skontaktowania się z BOLT w Świdniku przy pomocy dostępnego poniżej adresu mailowego.

E-mail marka w Świdniku: [email protected] 

Telefon marka w Świdniku: +48 22 307 83 67