Rosja telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2020-02-05 21:13:18
  • Data modyfikacji: 2022-12-28 12:01:16
Rosja telefon

Sprawdź aktualny kontakt z Rosją dostępny na poniższej stronie internetowej. Poprzez telefon Rosja możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami ambasady. Telefon Rosja pozwoli uzyskać aktualne informacje.

Telefon Rosja

Jednym z możliwych sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Biura Obsługi Klienta ambasady jest skorzystanie z udostępnionego poniżej telefonu Rosja. Za jego pomocą klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami ambasady. Dzięki temu osoby zainteresowane mogą zdobyć cenne informacje, a także otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości bezpośrednio od ekspertów ambasady odpowiedzialnych za obsługę telefonu Rosja. Podany poniżej numer kontaktowy do polskiej ambasady w Rosji dostępny jest dla zainteresowanych osób jedynie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Telefon Rosja pozwoli na natychmiastowe otrzymanie niezbędnych danych oraz informacji. Kontakt z poniższym numerem dostępny jest wyłącznie w wyżej wymienionych godzinach.

Telefon Rosja: +7 495 231 1500
Faks: +7 495 231 1500

Rosja kontakt

Drugą z opcji na kontakt z ambasadą jest skorzystanie z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu klienci potrzebujący pomocy mogą korespondować poprzez internet i wiadomości mailowe z pracownikami Biura Obsługi Klienta ambasady. Należy pamiętać, żeby w temacie takiej wiadomości zawrzeć problem, z jakim klient zwraca się do konsultantów ambasady, a w treści wiadomości dokładnie go opisać. Zawarcie jak największej ilości przydatnych informacji pozwoli ekspertom placówki na szybsze znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Pracownicy z pewnością postarają się odpowiedzieć na wszystkie nadesłane maile, jak najszybciej będzie to możliwe.

E-mail Rosja: [email protected]

Bardziej tradycyjną opcją jest skorzystanie z formy wysłania korespondencji listowej na podany poniżej adres korespondencyjny. Warto jednak zaznaczyć, że przy tej metodzie klient na odpowiedź będzie czekał znacznie dłużej niż w innych metodach. Jeśli więc sprawa jest nagląca, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu Rosja. Daje on wszystkim zainteresowanym osobom na bezpośrednie uzyskanie informacji od ekspertów.

Adres korespondencyjny: ul. Klimaszkina 4, 123 557 Moskwa