0

Telefon Teatr Nowy w Poznaniu

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-07-29 18:03:12
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 16:10:32
Telefon Teatr Nowy w Poznaniu

Teatr Nowy w Poznaniu telefon - zarezerwuj bilet telefonicznie. Zapytaj o aktualny repertuar oraz nadchodzące spektakle. Aktualny numer telefonu oraz e-mail.

Teatr Nowy w Poznaniu kontakt

Teatr Nowy w Poznaniu umożliwia kontakt w celi rezerwacji biletów lub uzyskania informacji na tematy związane z działalnością teatru. Możliwe jest uzyskanie informacji o aktualnym repertuarze, ale także o nadchodzących wydarzeniach. Teatr Nowy w Poznaniu dane kontaktowe umieszcza na swojej stronie. Teatr Nowy w Poznaniu telefon obsługuje przez centrale, sekretariat oraz przez kasę biletową. Możliwy jest również kontakt z innymi działami teatru.

Teatr Nowy w Poznaniu telefon

Teatr Nowy w Poznaniu telefon obsługuję głównie w celu sprzedaży biletów, jednak jest możliwość uzyskania informacji o aktualnościach w teatrze. Możliwe jest również zarezerwowanie występu dla grup młodzieżowych jako forma wycieczki.

Teatr Nowy w Poznaniu telefon kasa biletowa
61 847 24 40 
61 847 86 24

Teatr Nowy w Poznaniu telefon centrala
61 845 21 00

Teatr Nowy w Poznaniu telefon sekretariat
61 848 49 49

Teatr Nowy w Poznaniu e-mail

Aby nawiązać kontakt z teatrem drogą mailową, możliwe jest wysłanie wiadomości na adres widniejący na oficjalnej stronie. Możliwy jest wtedy zakup biletów oraz uzyskanie informacji na tematy związane ze świadczeniem usług przez teatr. 

Teatr Nowy w Poznaniu e-mail kasa biletowa
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Teatr Nowy w Poznaniu dane kontaktowe

Teatr Nowy w Poznaniu dane kontaktowe mogą posłużyć w celu nawiązania kontaktu z teatrem lub odwiedzenia placówki osobiście. Aby odwiedzić placówkę, najlepiej wcześniej powiadomić odpowiednie osoby o chęci osobistej rozmowy.

Teatr Nowy w Poznaniu adres
ul. J.H. Dąbrowskiego 5, 60-838 Poznań