Multikino telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-11-11 12:24:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 14:52:32
Multikino telefon

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Multikino. Telefon Multikino jest dostępny dla zainteresowanych. Uzyskaj aktualne dane kin Multikino.

Multikino to lider w branży kinowej. W Polsce posiada swoje kina w 37 miastach, a każde kino posiada kilka sal. W Multikinie mają miejsce premiery filmowe, koncerty, maratony filmowe, transmisje różnych wydarzeń. Oprócz filmów Multikino oferuje w sprzedaży przekąski. Bar Multikino oferuje takie rzeczy jak popcorn, nachosy, chipsy oraz napoje.

Kontakt Multikino

Skontaktuj się z Multikino. Firma zapewnia najbardziej podstawowy sposób kontaktu. Na stronie internetowej znajduje się odpowiednia zakładka, w której możliwe jest wypełnienie formularza kontaktowego. Pytania można zadawać na temat kina, biletów oraz filmów. Konieczne jest wybranie tematu, podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz treści wiadomości. Po wysłaniu wiadomości trafia ona do pracowników, którzy odpowiadają na pytania tak szybko jak to tylko możliwe. Wiadomości można spodziewać się na podanym w formularzu adresie e-mail. Do dyspozycji klient ma również numer telefonu do Multikina.

Telefon Multikino

Multikino oprócz podstawowej formy kontaktu, jaką jest formularz kontaktowy, daje klientom opcję skorzystania z infolinii telefonicznej. Telefon Multikino został podany dla zainteresowanych na stronie. Multikino telefon do Biura Obsługi Klienta: +48 552 73 64 30. Należy pamiętać o opłacie, która zgodna jest ze stawkami operatora dzwoniącego. Telefon Multikino czynny jest codziennie od godziny 9:30 do 17:30. Multikino daje możliwość wysyłania listów pocztą tradycyjną. Adres korespondencyjny Multikino:

Multikino S.A. ul. Przeskok 2 
00-032 Warszawa

Kino Multikino

Na stronie Multikina znajduje się lista wszystkich dostępnych w Polsce kin. Można sprawdzić ich aktualne dane adresowe oraz ewentualne dane kontaktowe. Pokazane są wskazówki dojazdów oraz parkingów. Każde kino posiada swój repertuar filmowy Multikino na określone godziny. Po wybraniu odpowiedniego kina istnieje możliwość sprawdzenia dokładnie jakie są godziny seansów Multikino. Na stronie jest możliwość zarezerwowania miejsca online.

Inna forma kontaktu Multikino

Multikino daje możliwość kontaktu klientom korporacyjnym. Istnieje możliwość wynajmu sal, konferencji lub na przykład kontakt w sprawie reklamy. Do tego Multikino udostępniło osobne adresy e-mail, do kontaktu w konkretnej sprawie:

Sprawy biletów, kuponów i kodów
E-mail: [email protected]

Sprawy reklamy
E-mail: [email protected]

Sprawy konferencji
E-mail: [email protected]