Elon Musk telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-10-28 02:24:45
  • Data modyfikacji: 2022-12-21 11:37:23
Elon Musk telefon

Telefon kontaktowy do Elona Muska nie jest dostępny. Możliwość przesłania wiadomości mailowej do Biura Obsługi Klienta Tesla. Elon Musk kontakt, e-mail.

Telefon Elon Musk

Warto wiedzieć, że Elon Musk jest dyrektorem generalnym, a także technicznym SpaceX oraz dyrektorem generalnym Tesla. Elon Musk prowadzi wiele biznesów. Jest on między innymi współzałożycielem międzynarodowego systemu płatniczego PayPal oraz założycielem portalu, jakim jest Twitter. 

Niestety telefon do Elona Muska, nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Ciekawostką jest to, że kiedyś przez pomyłkę Elon Musk podał swój prywatny numer telefonu ja jednej z platform społecznościowych. Szybko został on usunięty, ale zdążył zadzwonić do niego jeden z dziennikarzy. Elon Musk nie odebrał połączenia, a redaktor usłyszał jedynie dźwięk poczty głosowej. 

Elon Musk kontakt telefoniczny

Niestety kontakt telefoniczny do Elona Muska, nie jest możliwy to zrealizowania. Obecnie kontakt z Elonem Muskiem można uzyskać za pomocą Twittera. Jeśli chodzi o kontakt mailowy to Elon Musk, umożliwia go jedynie poprzez adresy e-mail firmy Tesla. Na wszystkie przesłane wiadomości mailowe, odpowiadają konsultanci Biura Obsługi Klienta Tesla. Odpowiedzi na zapytania są udzielane najszybciej jak to możliwe.