0

ABB telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-10-05 08:11:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 11:31:50
ABB telefon

ABB telefon kontaktowy. Skontaktuj się z ABB telefonicznie. Telefon ABB dla zainteresowanych. Infolinia telefoniczna ABB dla klientów. Zadzwoń do ABB już teraz.

ABB kontakt

ABB jest międzynarodowym koncernem. Działa głównie w branżach takich jak energetyka, robotyka i automatyka. ABB jest producentem między innymi stacji i systemów elektroenergetycznych, aparatury elektrycznej oraz  aparatur rozdzielczych wysokich, średnich oraz niskich napięć. ABB swoją siedzibę główną ma w Zurychu.

Aby uzyskać kontakt z ABB, można posłużyć się formularzem kontaktowym, który należy odpowiednio wypełnić danymi kontaktowymi oraz dołączyć do niego wiadomość lub zapytanie.

Innym sposobem na kontakt ABB jest wykorzystanie poczty elektronicznej. Wiadomości e-mail należy wysyłać na skrzynkę pocztową ABB. Kontakt ABB z wykorzystaniem poczty elektronicznej jest możliwy po wysłaniu wiadomości lub zapytania na adres mailowy ABB [email protected], lub na adres [email protected].

Jednym z szybszych form na kontakt ABB jest posłużenie się czatu online na stronie internetowej ABB. Gwarantuje to szybki kontakt oraz pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta ABB. Możliwość na nawiązanie rozmowy z konsultantem ABB poprzez użycie czatu online jest możliwa tylko w godzinach, w których jest otwarte Biuro Obsługi Klienta ABB.

E-mail: [email protected] lub [email protected] 

ABB telefon

Kontakt telefoniczny ABB jest dostępny dzięki telefonowi ABB. Kontakt z telefonem ABB jest możliwi dzięki infolinii ABB, która pracuje pod numerem kontaktowym +48 22 223 7777. Jest to główny telefon ABB. Ten telefon ABB jest dostępny od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. Poza godzinami pracy telefonu ABB jest możliwość zostawienie numeru telefonu, aby konsultanci ABB mogli oddzwonić na dany numer, gdy będzie taka możliwość.

Istnieje także drugi, całodobowy telefon ABB, który jest dostępny 24/7. Telefon ABB 24h jest dostępny pod numerem kontaktowym +48 22 212 50 00. Jednak ten telefon ABB jest dostępny dla klientów tylko w wypadku awarii lub innych problemów technicznych.

Telefon (główny): +48 22 223 7777
Telefon (całodobowy): +48 22 212 50 00