0

Amazon Prime telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-04-07 13:30:14
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 10:51:34
Amazon Prime telefon

Aktualny numer na infolinię telefoniczną Amazon Prime dostępny na stronie. Skontaktuj się telefonicznie z Amazon Prime poprzez numer udostępniony na stronie.

Amazon Prime kontakt

Najprostszym sposobem, który pozwala na kontakt Amazon Prime, jest formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość. Poprawnie uzupełniony formularz kontaktowy można przesłać. Wiadomości przesyłane poprzez arkusz odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta Amazon Prime, którzy następnie indywidualnie kontaktują się z użytkownikami. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klientów, starają odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez zainteresowanych przez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt Amazon Prime poprzez arkusz na stronie internetowej jest to wygodny oraz szybki sposób, dzięki któremu można otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta.

Adres (biuro Amazon Prime w Europie): Amazon Digital UK Ltd 1 Principal Place, Worship Street, London, EC2A 2FA

Telefon Amazon Prime

Aby uzyskać połączenie telefoniczne z konsultantem Biura Obsługi Klienta Amazon Prime, należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy, prowadzący na telefon Amazon Prime. Niestety numer kontaktowy, dzięki któremu możliwe byłoby połączenie na telefon Amazon Prime, nie został jeszcze udostępniony dla klientów Amazon Prime. Telefon Amazon Prime nie jest obecnie dostępny. Gdy numer na telefon Amazon Prime zostanie udostępniony, wtedy dane na stronie zostaną zaktualizowane tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Jednak jak wiadomo, że twórcą serwisu Amazon Prime jest Amazon. Dlatego w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z Amazon Prime można się skontaktować z Działem Obsługi Klienta Amazon.