0

Telefon Galeria Młociny

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-05-19 18:51:34
  • Data modyfikacji: 2022-09-15 14:40:31
Telefon Galeria Młociny

Galeria Młociny telefon - skontaktuj się z punktem pomocy Galerii Młociny. Nawiąż współpracę, wynajmij miejsce. Poznaj listę sklepów galerii. Aktualne dane

Galeria Młociny kontakt

Galeria Młociny jest centrum handlowym w Wielkopolsce, a dokładniej w Warszawie. W tym centrum handlowym każdy znajdzie coś dla siebie. Na terenie placówki dostępna jest siłownia, fitness, plac zabaw oraz ogródek dla dzieci, salony fryzjerskie, banki czy chociażby obszerna lista sklepów najlepszych marek. Dodatkowo na terenie galerii nie zabrakło punktu gastronomicznego.

Kontakt z galerią odbywa się głównie poprzez pocztę elektroniczną, jednak dostępny jest również Galeria Młociny telefon obsługiwany przez personel galerii. Dodatkowo, osoby zainteresowane kontaktem mogą uzyskać go poprzez media społecznościowe, na których galeria posiada swoje profile.

Galeria Młociny telefon

Galeria Młociny telefon obsługiwany jest w godzinach otwarcia samej galerii. Można skontaktować się z galeria w celu zgłoszenia zgubionych rzeczy, wyrażenia opinii, czy chociażby zapytać się o informacje ogólne na temat samej placówki.

Galeria Młociny telefon
poniedziałek - sobota 10:00 - 22:00
telefon: 22 812 85 36

Galeria Młociny online

Aby skontaktować się z Galeria Młociny online, skorzystaj z podanego na stronie adresu e-mail lub wykorzystaj w tym celu media społecznościowe. Wystarczy odwiedzić profil galerii na jednej z platform i wysłać tam wiadomość prywatną.

Galeria Młociny adres e-mail
[email protected]

Dział Marketingu
[email protected]

Wynajem powierzchni handlowej - najem krótkoterminowy (STL)
[email protected]

Wynajem powierzchni handlowej - najem długoterminowy
[email protected]

Wynajem powierzchni handlowej - najem długoterminowy
[email protected]

Kontakt dla mediów
[email protected]

Galeria Młociny dane kontaktowe

Aby skontaktować się z obsługą galerii, warto odwiedzić placówkę osobiście. Dane kontaktowe Galeria Młociny można znaleźć na stronie.

Adres Galeria Młociny:
Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 01-943 Warszawa