0

CEZ telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2022-12-06 11:54:54
  • Data modyfikacji:
CEZ telefon

Centum e-Zdrowia CEZ kontakt telefoniczny dla interesantów. Centrum e-Zdrowia CEZ dane kontaktowe, adres e-mail. CEZ aktualnie działający numer telefonu

Telefon CEZ

Należy wiedzieć, że Centrum e-Zdrowia Cez jest usługodawcą, który przede wszystkim dostarcza innowacyjne rozwiązania IT. Są one przeznaczone dla ochrony systemu zdrowia w Polsce. Oferowany przez Centrum e-Zdrowia CEZ telefon jest dostępny pod numerem telefonu, którym jest 19 239. Dużym plusem jest to, że telefon CEZ funkcjonuje całodobowo. Dzięki temu wszystkie osoby mogą natychmiastowo uzyskać wszelkie informacje, a także odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Każda dzwoniąca na telefon CEZ osoba może dokonać wyboru kategorii użytkownika. Są nimi pacjent, farmaceuta, pracownik medyczny, a także pracownik systemu. Interesanci podczas próby uzyskania połączenia mogą również wybrać kategorię sprawy. Wszystko to sprawia, że czas oczekiwania na linii staje się zdecydowanie krótszy.

Centrum e-Zdrowia CEZ telefon: 19 239

CEZ kontakt telefoniczny

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z Centrum e-Zdrowia CEZ kontakt telefoniczny, mogą to zrealizować, dzwoniąc pod numer telefonu, którym jest 19 239. Należy wiedzieć, że oferowany przez CEZ telefon nie jest jedynym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji. Interesanci mają również możliwość, przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszystkie zapytania należy kierować na mailowy adres, jakim jest [email protected]. Odpowiedzi na wszystkie otrzymane wiadomości przez Biuro Obsługi Klienta są przekazywane najszybciej, jak jest to tylko możliwe.

Aktualnie działający numer telefonu do Centrum e-Zdrowia CEZ to: 19 239
Adres e-mail: [email protected]