0

Telefon Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów

Telefon Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów

Szukasz aktualnego telefonu Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszystkie dostępne i aktualne telefony Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów. Skorzystaj już dziś i zarezerwuj swój wymarzony pokój na pobyt w Rzeszowie.

O Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów

Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów mieści się w niedalekiej okolicy Starego Miasta. Do głównych atrakcji znajdujących się w okolicy hotelu można zaliczyć między innymi kina, teatry, galerie sztuki czy też muzea oraz cieszącą się wielką popularnością podziemną trasę turystyczną. Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów jest więc najlepszym miejscem na nocleg zarówno w przypadku wyjazdów służbowych czy też spędzenia wypoczynku wakacyjnego. Hotel oferuje swoim klientom w pełni wyposażone i nowoczesne pokoje. Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów daje także swoim odwiedzającym możliwość skorzystania z restauracji oraz całodobowo dostępnego dla klientów centrum fitnessu czy też centrum biznesowego. Warto dodać także, że dania serwowane w restauracji hotelowej przygotowywane są ze starannością na bazie regionalnych dostępnych produktów. Warto jest więc skorzystać z możliwości wynajęcia pokoju w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów.

Kontakt Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów

Wiele osób na własną rękę próbuje znaleźć bezpośredni kontakt do Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów. Placówka udostępnia dwa sposoby, w jakie klienci mogą się skontaktować z obsługą hotelu. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z dostępnego na poniższej stronie telefonu Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów. Obsługa hotelowa odpowiedzialna za Biuro Obsługi Klienta hotelu z pewnością odpowie na wszelkie pytania czy wątpliwości dzwoniących osób związane z usługami oferowanymi przez Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów. Dzięki telefonowi Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów istnieje także możliwość zarezerwowania pokoju na pobyt w Rzeszowie. Druga z opcji przeznaczona jest dla klientów preferujących kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na podany poniżej adres mailowy można przesyłać wiadomości. Z pewnością odpowiedź zwrotna zostanie odesłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Warto jest więc skorzystać z możliwości wynajęcia pokoju dzięki dostępnym opcjom na kontakt z Hotelem Hilton Garden Inn Rzeszów.

Telefon Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów

Telefon: +48 17 77 000 00
E-mail: [email protected]