70mai telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-12-18 23:55:04
  • Data modyfikacji: 2022-12-15 10:44:34
70mai telefon

Szukasz sposobu na skontaktowanie się z 70mai? Niestety, ale w chwili obecnej możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikami firmy poprzez telefon 70mai nie jest dostępna. Wszystkie aktualne sposoby na kontakt z 70mai opisane zostały na poniższej stronie.

Telefon 70mai

Niestety, ale na chwilę obecną nie został udostępniony żadne aktualny telefon 70mai umożliwiający bezpośrednią rozmowę z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. W przypadku udostępnienia aktualnego telefonu 70mai poniższa strona z pewnością zostanie uaktualniona o dodatkowe informacje. Na poniższej stronie internetowej podane zostały jednak inne sposoby na skontaktowanie się z 70mai.

Kontakt 70mai

W celach kontaktu z firmą Karcher klienci mogą także skorzystać z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu istnieje możliwość korespondencji z konsultantami Biura Obsługi Klienta firmy. W tytule wiadomości należy umieścić powód, z jakim klient zwraca się do firmy Karcher, a w treści dokładnie opisać powód. Ułatwi to w znaczący sposób znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Na wiadomość zwrotną ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta 70mai będzie trzeba poczekać do kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: biuro(at)70mai.pl

Strona internetowa 70mai

Klienci mogą skorzystać także z formularza kontaktowego, który umieszczony został na oficjalnej stronie internetowej Karcher. Przed wysłaniem go należy wypełnić wszystkie wymagane pola, następnie wybrać temat zgłoszenia, a w treści wiadomości dokładnie opisać daną sprawę. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta 70mai powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej 70mai umieszczona została także sekcja najczęściej zadawanych pytań przez klientów wraz z odpowiedziami ze strony ekspertów firmy. Przed bezpośrednim kontaktem z konsultantami 70mai warto sprawdzić sekcję FAQ, ponieważ bardzo często można znaleźć tam rozwiązania na problemy klientów.