0

Empik Foto telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-06-02 14:30:08
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 12:20:52
Empik Foto telefon

Telefon Empik Foto dostępny dla klientów sklepu. Kontakt z konsultantem z Biura Obsługi Klienta. Telefon Empik Foto udostępniony na stronie internetowej.

Kontakt Empik Foto

Na stronie internetowej Empik Foto udostępnione zostały różne formy kontaktu dla klientów ze sklepem. Jednym z podstawowych form kontaktu jest formularz kontaktowy znajdujący się pod odpowiednią zakładką. Wystarczy wybrać odpowiedni temat pytania, treść wiadomości oraz adres do wysłania odpowiedzi. Poprzez wspomniany formularz można kierować wszelkiego rodzaju pytania do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Pytania mogą obejmować na przykład sklep, produkty oraz zamówienia. Na pytania konsultanci odpowiadają tak szybko jak to tylko możliwe, a odpowiedzi wysyłane są na podany w formularzu kontaktowym adres e-mail.

Telefon Empik Foto

Oprócz adresu e-mail istnieje udostępniony numer telefonu do Empik Foto. Telefon Empik Foto udostępnia dla klientów preferujących kontakt telefoniczny. Telefon Empik Foto czynny jest dla klientów każdego dnia tygodnia od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 23:00. Telefon Empik Foto poza tymi godzinami jest nieobsługiwany, zatem zalecane jest wybranie wtedy kontaktu za pomocą poczty elektronicznej.

Z Biurem Obsługi Klienta Empik Foto istnieje możliwość kontaktu za pomocą numeru telefonu. Telefon Empik Foto: +48 22 462 72 56. Możliwość kontaktu z BOK jest każdego dnia. Od poniedziałku do piątku telefon działa w godzinach od 8:00 do 20:00 natomiast w weekendy działa od 9:00 do 18:00.

Reklamacja Empik Foto

Istnieje również możliwość zgłoszenia reklamacji w Empik Foto. W przypadku wad produktu lub występowania innych problemów możliwe jest skontaktowanie się z centrum reklamacji za pomocą telefon Empik Foto oraz adresu poczty elektronicznej. Problemy mogą być różne. Mogą one dotyczyć bezpośrednio produktu, jego wady, niezgodności z opisem, wad paczki, które uszkodziły produkt i inne. Pytania na temat reklamacji można składać za pomocą formularza kontaktowego. Istnieje adres e-mail do wysyłania wiadomości w sprawach reklamacji. Adres e-mail: [email protected]. W celu kontaktu telefonicznego należy zadzwonić na numer Biura Obsługi Klienta.