Ambasada Polska Japonia telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-08-11 01:36:28
  • Data modyfikacji: 2023-01-13 11:07:31
Ambasada Polska Japonia telefon

Skorzystaj z poniższej strony internetowej i sprawdź dostępne sposoby na skontaktowanie się z ambasadą polską w Japonii. Dostępne informacje dzięki telefonowi ambasada polska w Japonii. Telefon ambasada polska w Japonii dostępny jest jedynie w określonych godzinach.

Telefon ambasada polska w Japonii

Najszybszą i najczęściej wybieraną wśród klientów opcją na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta ambasady jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu ambasada polska w Japonii. Za jego pomocą wszystkie zainteresowane kontaktem osoby mają możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikiem ambasady polskiej w Japonii. Podczas telefonicznego połączenia możliwe są do uzyskania przez klientów istotne informacje. Dodatkowo także konsultanci, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu ambasada polska w Japonii, dzięki swojej wiedzy potrafią odpowiedzieć na wszelkie pytania, czy też niejasności osób dzwoniących. Dodatkowo należy wspomnieć, że telefon ambasada polska w Japonii dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Telefon ambasada polska w Japonii: +81 8046107020

Ambasada polska w Japonii kontakt

Ambasada polska w Japonii kontakt dla klientów umożliwia także na inne sposoby. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Na wybrany niżej adres można wysłać wiadomość mailową. W wiadomości tej należy zawrzeć temat zgłoszenia, a także szczegółowy opis problemu klienta. Znacznie pozwoli to przyśpieszyć proces znalezienia właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta ambasady polskiej w Japonii powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail ambasada polska w Japonii: [email protected]
E-mail ambasada polska w Japonii: [email protected]

Dodatkowo także dla osób preferujących tradycyjne formy kontaktu udostępniony został także adres korespondencyjny, na który klienci mogą wysyłać sprawy wymagające pomocy w formie listów. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku tej formy kontaktu, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych metod na kontakt z ambasadą polską w Japonii. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze skorzystać z podanego powyżej telefonu ambasada polska w Japonii. Pozwoli on klientom na natychmiastowe otrzymanie odpowiednich danych oraz informacji, w przeciągu kilku minut telefonicznej rozmowy.

Adres korespondencyjny ambasada polska w Japonii: Japonia, Tokio, 2-13-5 Mita, Meguro-ku, 153-0062