0

Julia Żugaj telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-11-19 02:01:23
  • Data modyfikacji: 2023-01-09 09:23:55
Julia Żugaj telefon

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Julią Żugaj? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt z influencerką. Niestety telefon Julia Żugaj nie został aktualnie udostępniony.

Kim jest Julia Żugaj?

Julia Żugaj jest znaną polską influencerką, byłą członkinią Team X, która na swoim Instagramie posiada ponad 1,1 miliona obserwujących ją osób. W 2018 rozpoczęła swoją aktywność w mediach społecznościowych, tworząc treści na aplikację Musical.ly, która później zmieniła nazwę na TikTok. Wraz ze swoją siostrą, Sonią tworzyła głównie filmiki o tańcu i lifestyle'u. W ciągu trzech miesięcy ich profil uzyskał 100 tys. obserwatorów i jeszcze w tym samym roku Julia Żugaj nawiązała współpracę ze Spotlight Agency zajmującą się influencer marketingiem. W listopadzie 2020 została członkinią internetowego projektu Team X, który przyniósł jej szerszą rozpoznawalność. 12 października 2022 nakładem Unity Records ukazał się jej minialbum Miłostki, który uplasował się na 1 miejscu listy sprzedaży OLiS w zestawieniu z 27 października 2022.

Telefon Julia Żugaj

Niestety, ale w chwili obecnej nie został udostępniony żaden aktualny telefon Julia Żugaj. Z tego względu wierni fani influencerki nie mają możliwości bezpośredniej rozmowy telefonicznej z Julią Żugaj. W przypadku późniejszego udostępnienia telefonu Julia Żugaj poniższa strona internetowa z pewnością zostanie uaktualniona o dodatkowe informacje. Istnieją jednak inne sposoby na kontakt z Julią Żugaj.

Julia Żugaj kontakt

Jedyną opcją na kontakt z Julią Żugaj jest możliwość wysłania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. W wiadomości należy zawrzeć temat, a także dokładnie opisać powód, z jakim osoby chętne zwracają się do Juli Żugaj. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Julia Żugaj: [email protected]
E-mail Julia Żugaj w sprawach współpracy: [email protected]