Bolt Toruń Telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-08-09 20:19:39
  • Data modyfikacji: 2022-12-20 13:43:59
Bolt Toruń Telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na skontaktowanie się z Bolt Toruń? Umieszczone zostały tu różne formy kontaktu między innymi telefon Bolt Toruń. Telefon Bolt Toruń to źródło cennych i przydatnych informacji. Wypróbuj telefon Bolt Toruń już teraz!

Bolt Toruń kontakt

Klienci z firmą Bolt Toruń mogą skontaktować się także na inne możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. Pierwszy z podanych adresów mailowych przeznaczony jest w sprawach wymagających pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Toruń, natomiast drugi adres podany został dla wszystkich chętnych osób, które chciałyby zostać przewoźnikiem w firmie Bolt Toruń. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych.

E-mail Bolt Toruń: [email protected]
E-mail Bolt Toruń w sprawach pracy: [email protected]

Telefon Bolt Toruń

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Toruń. Jest to dla klientów możliwość zdobycia potrzebnych danych oraz informacji dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem Bolt Toruń. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Toruń udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Toruń dostępny jest wyłącznie w sprawach dotyczących hulajnóg producenta. W przypadkach chęci skontaktowania się z kierowcą Bolt Toruń klienci mogą skontaktować się bezpośrednio pod numerem przewoźnika.

Telefon Bolt Toruń: +48 22 307 83 67