0

Actina telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-15 18:12:23
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 16:27:26
Actina telefon

Szukasz aktualnego sposobu na kontakt z Actina? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt. Telefon Actina pozwoli na rozmowę z konsultantem firmy i uzyskanie cennych informacji. Wypróbuj już teraz telefon Actina!

Telefon Actina

Jedną z opcji na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Actina. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość dowiedzenia się od konsultantów firmy wszelkich istotnych informacji. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta, dostępni pod telefonem Actina odpowiedzą także na wszelkie pytania, czy wątpliwości osób dzwoniących. Warto zaznaczyć, że na stronie podany został więcej niż jeden aktualny telefon Actina. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, dzięki czemu klienci łatwiej mogą znaleźć odpowiedni kontakt. Niestety nie zostały podane aktualne godziny, w których telefon Actina jest dostępny dla klientów. Z tego też powodu osoby zainteresowane kontaktem powinny we własnym zakresie znaleźć godziny funkcjonowania poniższych numerów.

Telefon Actina w sprawach kontaktu: (+48 22) 332 16 00
Telefon Actina w sprawach serwisu: +48 22 3321675

Kontakt Actina

Dodatkowo istnieje możliwość skontaktowania się z firmą Actina za pośrednictwem dostępny adresów poczty elektronicznej. Na podane skrzynki mailowe klienci mogą wysyłać wszelkie prośby czy nieprawidłowości. W wiadomości należy zawrzeć temat, a także dokładnie i szczegółowo opisać daną sytuację. Pozwoli to bowiem konsultantom Actina na szybsze znalezienie rozwiązania na problem klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Actina w sprawach wyceny komputerów: [email protected]
E-mail Actina w sprawach serwisu komputerów: [email protected]
E-mail Actina w sprawach działań marketingowych oraz wynajmu: [email protected]

Istnieje także alternatywa kontaktu mailowego i skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Actina formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o uzupełnienie konkretnych pól swoimi danymi osobowymi, a także będzie musiał wybrać temat zgłoszenia i dokładnie opisać sytuację, z jaką zwraca się o pomoc. Przy tej opcji na odpowiedź także trzeba będzie poczekać kilka najbliższych dni roboczych.

Adres korespondencyjny Actina

Klienci preferujący bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z adresu korespondencyjnego. Na podany adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów za pośrednictwem korespondencji listowej. Warto jednak zaznaczyć, że na odpowiedź należy poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych opcji na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta Actina. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Actina.

Adres korespondencyjny Actina

Actina S.A.
ul. Dawidowska 10
05-500 Piaseczno