0

Timex telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-03-29 05:00:18
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 10:12:14
Timex telefon

Skontaktuj się telefonicznie z firmą Timex. Telefon Timex udostępniony na stronie internetowej. Możliwe dane kontaktowe dostępne dla klientów.

Kontakt Timex

Firma Timex zajmuje się produkcją i sprzedażą zegarków. Firma z bardzo długą tradycją znajduje się wśród czołowych producentów zegarków. Timex posiada swój polski Dział Obsługi Klienta. Telefon Timex oraz adres e-mail znajdują się na stronie internetowej firmy. Do asystentów zajmujących się obsługą klienta można wysyłać zapytania na adres mailowy: [email protected]. Wystarczy napisać wiadomość opisującą problem i zatwierdzić wysłanie wiadomości, a asystenci będący do dyspozycji odpowiedzą na każde pytanie klientów dotyczących zegarków, zagadnień technicznych czy pytań odnośnie serwisu zegarków. Firma udostępnia również numer telefonu Timex.

Telefon Timex serwis

Firma Timex daje możliwość kontaktu klientom za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail do głównego Biura Obsługi Klienta za pomocą telefonu do Timex +48 22 2 904 904. Na telefony odpowiadają wykwalifikowane osoby, chętne do pomocy we wszelakich sprawach związanych ze sklepem i zegarkami. Adres e-mail do głównego biura to: [email protected]. Oprócz głównego biura firma podaje kontakt do swoich innych działów takich jak dział handlowy, serwisowy, marketingu. Do działu handlowego można napisać na adres mailowy: [email protected] lub skorzystać z telefonu. Telefon Timex do działu handlowego to +48 22 2 904 904 wew. 3.

Telefon Timex serwis

Firma Timex prowadzi serwisy swoich zegarków. Możliwą opcją kontaktu jest wysłanie formularza. Stosowany jest on w dwóch przypadkach: reklamacji oraz naprawy. Formularz jest dosyć obszerny i obejmuje dane takie jak numer karty gwarancyjnej, kod produktu, dane kontaktowe i inne. Do serwisu centralnego Timex telefon znajduje się na stronie internetowej. Oprócz telefonu możliwy jest kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected]. Timex telefon do serwisu centralnego to: +48 22 2 904 904 wew. 2. Możliwy jest także kontakt do działu części i pasków pod numerem telefonu +48 22 2 904 904 wew. 1. Za pomocą adresu e-mail również jest możliwość kontaktu. Wystaczy skierować wiadomość na adres poczty elektronicznej: [email protected].

E-maile Timex

Firma Timex posiada osobny adres elektroniczny do kontaktu z działem marketingu. Aby wysłać wiadomość, należy kierować zapytania na adres: [email protected]. Kolejnym adresem e-mail jest: [email protected]. Jest to adres e-mail do administracji serwisu partnerskiego. W przypadku chęci kontaktu z którymś z tych działów należy wysyłać wiadomości na podane adresy elektroniczne, gdyż działy te nie posiadają numerów telefonów do kontaktu. Telefon Timex do tych działów nie jest podany przez firmę.