0

Getin Noble Bank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-06-25 05:31:44
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 14:53:17
Getin Noble Bank telefon

Uzyskaj dane kontaktowe do Getin Noble Banku. Telefon Getin Noble Bank udostępniony na stronie internetowej dla zainteresowanych. Skontaktuj się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta w przypadku posiadania pytań dotyczących banku.

Co to jest Getin Noble Bank?

Noble Bank jest to jeden z popularniejszych banków w prowadzeniu bankowości indywidualnej. Obsługuje ona wielu zamożnych klientów. Jest to marka Getin Noble Banku. Zapewnia ona klientom najlepszą możliwą obsługę dostępną na rynku dla klientów prywatnych.

Kontakt Getin Noble Bank

Getin Noble Bank posiada na stronie internetowej formularz kontaktowy. Bank zapewnia kontakt z zainteresowanym w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości. Z wykorzystaniem formularza kontaktowego można zadawać pytania związane z bankiem, kontem bankowym oraz kartą płatniczą. W formularzu należy podać takie informacje jak:

  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • adres poczty elektronicznej
  • treść wiadomości

Telefon Getin Noble Bank

W przypadku chęci kontaktu telefonicznego istnieje taka możliwość. Zainteresowani preferujący kontakt telefoniczny mogą skorzystać z telefonu Getin Noble Bank. Działa on jak infolinia telefoniczna. Telefon Getin Noble Bank do kontaktu dla klientów to: +48 22 203 03 01. Połączenia kierowane są do Centrum Obsługi Klienta, które czynne jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 22:00. Pamiętać należy, że telefon Getin Noble Bank dostępny jest w języku polskim jak i angielskim. Koszt połączenia zgodny jest z taryfą operatora dzwoniącego. Za pomocą telefonu Getin Noble Bank klienci mają możliwość umówienia się na spotkanie z doradcą banku.

Istnieje również drugi telefon Getin Noble Bank, który został specjalnie przygotowany w celu zastrzeżenia karty. Jest to infolinia telefoniczna dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Telefon Getin Noble Bank to: +48 32 604 31 61. Usługa dostępna jest w dwóch językach tak samo jak pierwszy telefon.

E-mail Getin Noble Bank

Oprócz telefonu Getin Noble Bank udostępniony został adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo przydatna i prosta forma kontaktu. Konsultanci otrzymują wiadomość, a następnie w godzinach pracy odpowiadają na pytania tak szybko jak to możliwe. E-mail Getin Noble Bank do kontaktu to: [email protected].

Placówki Getin Noble Bank

Na stronie internetowej Getin Noble Bank znajduje się lista z wszystkimi placówkami banku. Można tam znaleźć dokładne dane adresowe oraz godziny otwarcia konkretnej placówki.