Pretty One telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-01-16 13:56:36
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 14:57:01
Pretty One telefon

Aktualny telefon do Pretty One. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta firmy Pretty One. Telefon Pretty One udostępniony na stronie internetowej.

Kontakt Pretty One

Pretty One jest marką prowadzącą produkcję oraz sprzedaż damskiej odzieży. W sklepie znajduje się spory wybór ubrań o różnej stylistyce dopasowanej do każdej sylwetki kobiety. W asortymencie znaleźć można produkty takie jak bluzki, kamizelki, akcesoria, spodnie, a nawet perfumy. Firma daje możliwość zakupu internetowego. Strona Pretty One online oferuje pełny asortyment produktów marki. Sklep zapewnia możliwość komunikacji z klientem za pomocą formularza kontaktowego. Wiadomości zawierające nasze imię, nazwisko, e-mail oraz treść wiadomości trafiają do konsultantów pracujących w Dziale Obsługi Klienta. Odpowiadają oni na bieżąco na pytania wysyłane za pomocą formularza na e-mail zamieszczony w kwestionariuszu. Kontakt telefoniczny do Pretty One również jest możliwy. Telefon Pretty One udostępniony został na stronie internetowej.

Telefon Pretty One

W celu skontaktowania się telefonicznie z Pretty One należy wybrać numer telefonu znajdujący się na ich stronie internetowej. Pretty One telefon: +48 503 933 003. Numer ten zapewnia szybki kontakt klienta ze sklepem internetowym Pretty One e-sklep. Kontakt możliwy jest jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Należy o tym pamiętać, aby nie próbować się dodzwaniać w godzinach, w których infolinia nie działa. W tym przypadku możliwy jest kontakt poprzez formularz lub wysyłając wiadomość na adres e-mail Pretty One.

Pretty One e-mail: [email protected]

Telefon Pretty One placówki

Firma posiada swoje sklepy stacjonarne w całej Polsce. Do dyspozycji klientów sa poszczególne dane do placówek. Każda z nich udostępnia dane kontaktowe w postaci e-mail i telefonu