Activejet telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-08 19:56:55
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 17:18:25
Activejet telefon

Szukasz sposobu na kontakt z Activejet? Poniżej umieszczone zostały możliwości kontaktu z firmą w tym także telefon Activejet. Telefon Activejet umożliwia na bezpośrednią rozmowę z pracownikiem firmy. Skorzystaj już dziś z podanego poniżej telefonu Activejet!

Activejet telefon

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy za pośrednictwem dostępnego poniżej telefonu Activejet. Dzięki niemu mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami Activejet oraz uzyskanie potrzebnych informacji dotyczących między innymi aktualnej oferty firmy. Konsultanci obsługujący telefon Activejet mają dogłębną wiedzę i z pewnością udzielą osobom dzwoniącym odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Warto zaznaczyć, że na poniższej stronie internetowej udostępniony został więcej niż jeden aktualny telefon Activejet. Każdy z numerów został jednak odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu. Niestety, ale godziny telefonu Activejet nie zostały udostępnione poniżej. Z tego powodu przed bezpośrednim kontaktem z firmą należy we własnym zakresie sprawdzić godziny funkcjonowania poniższego telefonu Activejet.

Telefon Activejet: 801-08-11-11
Telefon Activejet: +48 (22) 332-16-29
Telefon Activejet: +48 (22) 332-16-41
Telefon Activejet: +48 (22) 332-16-42
Telefon Activejet: +48 (22) 332-16-00

Kontakt Activejet

Drugą z możliwości skontaktowania się z firmą Activejet jest wysłanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Warto przed wysłaniem maila sprawdzić, czy w temacie podany został powód zgłoszenia, a w samej wiadomości klient dokładnie opisał trapiący go problem. Ułatwi to znacząco znalezienie rozwiązania problemu klienta przez pracowników firmy. Od momentu wysłania wiadomości w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych powinien zostać dostarczony mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy.

E-mail Activejet: [email protected]

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne metody kontaktu udostępniony został adres korespondencyjny, na który w formie listów klienci mogą przesyłać prośby o pomoc w danej sprawie. Warto jednak dodać, że wybierając tę metodę na kontakt z firmą, na odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta będzie trzeba poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Activejet.

Adres korespondencyjny Activejet:
ul. Dawidowska 10
05-500 Piaseczno

Strona internetowa Activejet

Na oficjalnej stronie internetowej Activejet udostępniony został także formularz kontaktowy, dzięki któremu klient ma możliwość korespondencji z pracownikami firmy. Przed wysłaniem zgłoszenia formularz należy uzupełnić właściwymi danymi, wybrać temat zgłoszenia, a także opisać zaistniałą sytuację. Odpowiedź zwrotna powinna nadejść w przeciągu najbliższych dni roboczych.