0

Jatomi Telefon

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2018-08-28 02:11:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 09:57:32
Jatomi Telefon

Aktualne dane kontaktowe Jatomi. Numer telefonu Jatomi dostępny na stronie. Infolinia telefoniczna Jatomi dla klientów. Skontaktuj się telefonicznie z Jatomi.

Jatomi kontakt

Jatomi była to sieć klubów fitness i siłowni, która została niestety zamknięta na terenie Polski, ze względu na to, jakie straty ponosiła podczas swojej działalności. Kontakt Jatomi był możliwy głównie poprzez użycie poczty elektronicznej oraz poprzez rozmowę online z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Kontakt Jatomi online poprzez czat z konsultantem był dostępny na stronie internetowej. LiveChat pozwalał na szybkie skontaktowanie się z konsultantem telefonicznym Biura Obsługi Klienta Jatomi. Dodatkowo wszelkie wiadomości można było przesyłać bezpośrednio na adres poczty elektronicznej [email protected]. Wszystkie pytania były odbierane i przetwarzane przez pracowników Jatomi. Konsultanci starali się odpowiadać na wszelkie pytania wysyłane przez klientów tak szybko, jak było to tylko możliwe.

Adres:
Pure Health and Fitness Sp z o.o.
ul. Prosta 69, (Business Centre), 00-838 Warszawa

E-mail: [email protected]

Telefon Jatomi

Kontakt Jatomi poprzez numer prowadzący na telefon Jatomi nie był oraz dalej nie jest dostępny. Telefon Jatomi nigdy nie został udostępniony dla wszystkich zainteresowanych. Jatomi telefon nie jest aktywny. Kontakt Jatomi jest możliwy jedynie online poprzez czat online na stronie internetowej oraz poprzez wysyłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej. 

Obecnie kontakt Jatomi online również nie jest już obsługiwany przez konsultantów, ze względu na zamknięcie sieci klubów fitness oraz siłowni.