Idea bank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-04-30 19:39:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 16:38:31
Idea bank telefon

Konsultacja telefoniczna z pracownikiem Idea Bank umożliwia uzyskanie potrzebnych informacji. Jest ona możliwa w godzinach pracy konsultantów.

Konsultacje telefoniczne Idea Bank

Idea Bank zawsze do usług

Bank Idea zapewnia swoim klientom wsparcie techniczne dotyczące bankowości elektronicznej. Skorzystanie z niej to najszybszy sposób na otrzymanie potrzebnej pomocy. Wysoka jakość zapewnianej usługi oraz 100% pozytywnie rozwiązanych spraw stawiają Idea Bank na wysokim miejscu na tle konkurencyjnych banków. Doświadczona kadra pracowników zapewnia rozwiązania każdego problemu związanego z ofertą lub usługami sygnowanymi logiem Idea Banku. Krótka rozmowa pozwoli rozwiać wszystkie wątpliwości.

Biuro Obsługi Klienta w Idea Bank

Klient Idea Banku może liczyć na wsparcie obejmujące cały okres współpracy z bankiem. W razie zaistnienia problemów z zalogowaniem do aplikacji mobilnej można skierować się z prośbą o udzielenie pomocy do konsultanta Idea Bank. Rozwiązywanie problemów dotyczących karty kredytowej jest rolą pracownika Biura Obsługi Klienta Idea Banku.  Jest to znacząco szybsze rozwiązanie niż odwiedzanie banku osobiście. Bank Idea może pochwalić się również szerokim spektrum ofert dla firm i przedsiębiorstw. Decyzja o leasingu lub kredycie może zostać podjęta nawet w czasie 15 minut, a raty mogą zostać bezpłatnie i elastycznie dostosowane do sytuacji klienta banku. Informacje na ten jak i wiele innych tematów mogą zostać udzielone przez konsultanta Idea Banku.

Konsultacje dotyczące lokowania środków

Oferta Idea Bank obejmuje również plany inwestycyjne. Klienci indywidualni mogą liczyć na lokatę powitalną 1%, 2%, 3% w skali roku na 6 miesięcy. Najlepsza oferta na polskim rynku oferuje kwoty sięgający od 500 do 10.000 złotych. Niezdecydowani mogą liczyć na ofertę standard. W skali roku na 3 miesiące skala oprocentowania wynosi 0.5% i obejmuje kwoty od 500 do 500.000 złotych. Idea Bank oferuje również możliwość skorzystania z oferty “Globalne Inwestycje w ramach której można uzyskać fundusze na swój pomysł. Kwota inwestycji może wynosić do 200.000 złotych. Szczegółowych informacji chętnie udzielą konsultanci pod numerami telefonów 801 999 111 lub +48 (22) 101 10 10 w czasie pracy Biura 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 do 20:00.