0

Telefon Badoo

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-09-29 10:52:26
  • Data modyfikacji: 2022-10-08 17:28:43
Telefon Badoo

Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie sposoby na kontakt z firmą. Niestety na chwilę obecną telefon Badoo nie jest realizowany przez Dział Obsługi Klienta firmy. Z firmą Badoo można się skontaktować na wiele innych dostępnych sposobów. W przypadku udostępnienia przez firmę telefonu Badoo poniższa strona zostanie zaktualizowana. Skorzystaj już dziś z dostępnych metod na kontakt z Badoo.

Co to jest Badoo?

Badoo jest to internetowa i mobilna aplikacja randkowa, która została uruchomiona w 2006 roku i jest obecnie najpopularniejszą aplikacją randkową w Polsce, a także drugą najczęściej pobieraną aplikacją randkową na świecie zaraz po serwisie Tinder. Badoo jest serwisem freemium, który oferuje członkom dodatkowe subskrypcje premium. Pobranie aplikacji jest darmowe, natomiast niektóre z dodatkowych funkcji trzeba odblokować poprzez mikropłatności dokonywane w aplikacji. Aplikacja dostępna jest w Apple App Store, Google Play i Huawei AppGallery oraz w internecie.

Telefon Badoo

Niestety, ale na chwilę obecną klienci korzystający z usług serwisu nie mogą skonsultować się z pracownikami Centrum Obsługi Klienta poprzez telefon Badoo. Nie istnieje więc możliwość prowadzenia rozmowy telefonicznej z konsultantami serwisu. W przypadku udostępnienia aktualnego telefonu Badoo powyższa strona zostanie zaktualizowana o dodatkowe informacje. Na chwilę obecną Badoo prowadzi kontakt z klientami poprzez drogę elektroniczną.

Kontakt Badoo

Kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta serwisu realizowany jest poprzez dostępny na oficjalnej stronie internetowej serwisu bądź w aplikacji mobilnej formularz kontaktowe. Przed wysłaniem go klient poproszony zostanie o uzupełnienie kilku istotnych rzeczy. W pierwszym kroku wpisać należy wszystkie aktualne dane klienta, następnie wybrać temat zgłoszenia, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniały problem bądź sytuację. Warto także dodać adres poczty elektronicznej, na który zostanie dostarczona odpowiedź zwrotna w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Centrum pomocy Badoo

Dodatkowo zarówno w aplikacji na urządzenia mobilne jak i na stronie internetowej serwisu umieszczona została sekcja pomocy klientom. Zebrane zostały najczęściej zadawane pytania i pogrupowane w odpowiednie kategorie. Warto jest sprawdzić sekcję FAQ, ponieważ bardzo często można tam znaleźć odpowiedzi dotyczące pytań i spraw, z jakimi zmagają się klienci. Nie ma więc potrzeby, aby zwracać się do konsultantów Centrum Obsługi Klienta bezpośrednio. Przed kontaktem z pracownikami serwisu, warto odwiedzić sekcję najczęściej zadawanych pytań i poszukać odpowiedzi dotyczących sprawy, z jaką zmaga się klient. W przypadku braku rozwiązania zaleca się klientom bezpośredni kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta.