0

RCI Leasing Telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-03-30 17:00:36
  • Data modyfikacji: 2022-08-17 11:58:27
RCI Leasing Telefon

Skontaktuj się z RCI Leasing w sprawie leasingu lub finansowania zakupu samochodu. Telefon RCI Leasing dla klientów został udostępniony na stronie internetowej. Skorzystaj z pomocy konsultantów RCI Leasing.

Co to jest RCI Leasing?

RCI Leasing jest firmą świadczącą produkty z zakresu finansowania zakupu samochodów. W Polsce swoje usługi firma zaczęła świadczyć w roku 1998. Kilka lat później oprócz ofert leasingowych firma poszerzyła swoją listę produktów o kredytowanie zakupu pojazdu. Z ofert skorzystać mogą klienci indywidualni oraz firmy. RCI Leasing należy w całości do Renault.

Kontakt RCI Leasing

Do RCI Leasing istnieje kilka form kontaktu. Najprostszą jest udanie się bezpośrednio do placówki będącej partnerem RCI Leasing. Drugą formą kontaktu jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. W przypadku osób będących już klientami RCI Leasing i posiadającymi umowę kredytową lub leasingową mogą oni kierować zapytania na udostępnione adresy poczty elektronicznej lub dzwonić na podane numery telefonów do Biura Obsługi Klienta.

Usługi RCI Leasing

W przypadku zainteresowania ofertą RCI Leasing istnieją dwie możliwości kontaktu. Można skontaktować się z autoryzowanym partnerem Renault, który jest placówką współpracującą z firmą RCI Leasing. Mogą one bez problemu zapewnić usługi świadczone przez RCI Leasing. Istnieje mapa, na której klienci mogą sprawdzić najbliższe placówki do podanego adresu. Na mapie pojawiają się punkty, które w opisie mają dokładne dane adresowe oraz dane kontaktowe takie jak telefon do placówki. Tam można się dowiedzieć szczegółów ofert oraz zawrzeć ewentualną umowę kredytową lub leasingową.

Drugą opcją jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Po wybraniu formularza zainteresowany zostaje przeniesiony na stronę Renault bezpośrednio do zakładki z formularzem kontaktowym. Jako że RCI Leasing należy do Renault, nie ma w tym nic dziwnego. Z listy należy wybrać najbardziej pasujący temat oraz napisać treść wiadomości. Następnym krokiem będzie podanie podstawowych danych teleadresowych i zatwierdzenie formularza. Odpowiedzi wysyłane są na podany adres e-mail w godzinach pracy od poniedziałku do piątku między 8:00 a 18:00.

Telefon RCI Leasing

Dla osób posiadających już podpisaną umowę z RCI Leasing zostały udostępnione osobne dane kontaktowe. Są to przede wszystkim adresy poczty elektronicznej oraz numery telefonów. Różnią się one w zależności od wybranej oferty RCI Leasing. Klienci kredytowi mają inne dane niż klienci leasingowi.

W przypadku posiadania pytań odnośnie umowy kredytowej należy skontaktować się z Departamentem Obsługi Klienta Kredytowego. Telefon RCI Leasing do kontaktu to: 22 541 13 85.

Drugą opcją jest umowa leasingowa. Pytania odnośnie umowy leasingowej należy kierować do Departamentu Obsługi Klienta Leasingowego. Telefon RCI Leasing to: 22 541 13 80.

Niestety nie została podana informacja dotycząca godzin działania infolinii telefonicznej. Jeżeli telefon RCI Leasing nie odpowiada, warto skorzystać z opcji kontaktu elektronicznego. E-mail RCI Leasing dla klientów kredytowych i leasingowych to odpowiednio: [email protected] oraz [email protected].