Alpine telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-08-04 00:10:46
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 16:18:44
Alpine telefon

Skontaktuj się z Alpine za pomocą dostępnych form kontaktu. Aktualne dane kontaktowe do Alpine znajdują się na stronie internetowej. Poznaj asortyment sprzętu Alpine dostępny dla klientów.

Co to jest Alpine?

Alpine to firma powstała przez wspólne przedsięwzięcie Alpsa oraz Motorolli. Powstała ona w 1978 roku i jest obecnie japońskim liderem w produkcji i sprzedaży sprzętu audio oraz wideo do samochodów. Obecnie sprzęt tej marki można znaleźć w wielu dostępnych markach samochodów, gdyż jest czołowym producentem w tym zakresie. Alpine posiada produkty takie jak radia, stacje multimedialne, monitory, ekrany dotykowe, nawigacje satelitarne, a także różnego rodzaju sprzęt audio i głośniki.

Kontakt Alpine

Do Alpine nie istnieje możliwość wysłania wypełnionego formularza kontaktowego w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dostępnych ofert. Formularz kontaktowy jest bardzo wygodą formą kontaktu jednak w przypadku Alpine nie został on udostępniony. Niestety osoby preferujące kontakt w ten sposób muszą wybrać inną metodę kontaktu na przykład telefon Alpine lub e-mail Alpine.

Jeśli kontakt za pomocą formularza lub czatu online zostanie podany przez Alpine to informacja zostanie zaktualizowana tak szybko jak to możliwe. Jak na razie zainteresowani muszą zadowolić się dostępnymi na obecną chwilę opcjami kontaktu.

Adres Alpine
ulica Kurantów 34
02-873 Warszawa

Telefon Alpine

Do Alpine zostały udostępnione specjalne numery telefonów. Istnieje ich bardzo dużo do różnych krajów. W zależności od państwa należy wybrać odpowiedni telefon Alpine. W przypadku Polskiego numeru został on również podany na stronie internetowej. Telefon Alpine dla polskich klientów to: 0801 88 88 90. Niestety dokładne godziny odbierania połączeń nie zostały podane. W przypadku nieodbierania telefonu Alpine warto dzwonić w innych godzinach lub skorzystać z e-mail Alpine.

E-mail Alpine

W przypadku preferowania kontaktu elektronicznego istnieje taka możliwość. Zainteresowani mogą kierować zapytania na udostępniony przez Alpine adres e-mail znajdujący się na stronie internetowej. Konsultanci starają się odpowiadać tak szybko jak to możliwe. E-mail Alpine do kontaktu dla zainteresowanych to: [email protected].